Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az is ugyanolyan rossz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is ugyanolyan rossz, ha másik nővel csalom meg?

Figyelt kérdés

Valamennyire mindig is vonzott a saját nemem, de a férfiak sokkal jobban bejönnek. Nagyon szégyenlem, de újabban összemelegedtem egy kolleganőmmel. A férjemmel 4 éve vagyunk házasok. Soha nem akarnám megbántani. Ezt is megbántam, nem is szeretném folytatni, de azon agyalok, hogy a pasik fejében ez is ugyanolyan rossz, mintha másik pasival bújtam volna ágyba?

27N



2018. febr. 23. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Egy fokkal azért jobb mert nem esel teherbe az ilyentöl.
2018. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Jóval jobb eset. A másik férfi esetben az EGO romboló, hogy jobb volt. Meg a tudat, hogy a farkával járt a barátnőmbe. Egyszerűen undorító, mert nem vonz más férfi farka, hanem taszít. Na de ha nővel. Nem zavar, ha csak szex. Sőt... akkor már vegyenek be :)))))))))))
2018. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyan,nem kell szégyenkezned.Nem zavarna,inkább izgatna.
2018. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

Szép meg jó dolog a hármas, de engem valahogy nem nyer meg. Az csak a fantáziám-ban dolgozik. Nem akkora vétek h másik nővel vagy, csak furcsa. Én rögtön gondolkodnék, hogy vajon mit nem csináltam jól :O Szerintem a szex két külön nemű ember intim együtt léte, akik szeretik egymást.

Lehet ódivatú vagyok.


30f.

2018. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%

Engem nem tudna zsigerileg felzaklatni, ha a feleségem egy nővel csalna meg. Valahogy egy nőt nem tudok "vetélytársnak" tartani, mivel teljesen mást adnak érzelmileg, szexuálisan. Tehát az én fejemben ez messze nem olyan rossz, mintha egy másik férfivel bújna ágyba.


Ha egy férfivel csalna meg, azt azonnali válás követné, és a megbocsátás csírájára se lennék képes. Ha egy nővel, akkor leülnék megbeszélni vele, hogy is van ez a biszexuális dolog, és mennyiben érinti ez a kettőnk kapcsolatát. Ha úgy érezném, hogy amúgy minden oké köztünk, és nem a házasságunk kárára megy a leszbi afférja, akkor hajlandó lennék engedni (és lelkiismeretfurdalás nélkül én is beszereznék egy szeretőt).

2018. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!