Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak szerintetek miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek miert nem kivan a ferjem?

Figyelt kérdés

27 evesek vagyunk, 1 eve hazasok.

Megcsappantak az együttletek,azok se tartalmasak...

Sajnos 2-3 lökes es vege a reszeröl.Masodik menet kizart mert ö mar nem kivanja.

Nem hiszem h megcsal,amugy bujik csokolgat,kedves

De valahogy az agyban elkenyelmesedetz.

Szeretem es nem akarok valni emiatt.

Ha felhozom neki en vok a rossz mert ugymond art az önbecsülesenek.

Es felek mar beszelni rola mert felek h masik nö agyaba kergetem.

Nem tudom mit tegyek!

Nincs gyerek se,fiatal szep nö vagyok,adok magamra,dolgozom a haztartast is vezetem.

Szerintetek ez a veg?inkabb valljunk vagy legyek türelmes?


2018. márc. 11. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Még ő van felhaborodva? Azt hiszem tul jo a dolga melletted...
2018. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Valószínű, hogy kasztráltad, és észre sem vetted. Most meg őt okolod. Persze most ez a "divat", és a "normális". Ha egyre rosszabb lett a helyzet, és rosszabbodik, akkor biztosan ez történt. Jobb lesz neki, ha elválsz tőle. Egy olyan nővel, aki szereti is, nem lesz ilyen gondja.

Tudom, hogy a nők ezt nem hajlandóak elfogadni, de a korai magömlés, csak fiatalon normális, felnőttként, főleg ha ennyire korai, a menekülés "eszköze"...

2018. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

szoval ertsem ugy h velem van a baj?

szoval a ferjem nem szeret igazan?

azert megy el gyorsan mert minell elöbb azt akarja

h vege legyen az aktusnak?

2018. márc. 12. 16:00
 14/23 anonim ***** válasza:

szoval ertsem ugy h velem van a baj? -> Ezt csak te tudhatod.

szoval a ferjem nem szeret igazan? -> Ezt kérdezted már tőle is.

azert megy el gyorsan mert minell elöbb azt akarja h vege legyen az aktusnak? -> Ha tudatosan nem is, de tudat alatt igen.


Eléggé felháborodtál, én meg is értem viszont ez azt jelenti, hogy vele is így viselkedsz. Ez bizony nem erősíti az önbizalmát. Önbizalom nélkül, meg simán lehet az is, hogy mire feláll neki, el is csöppen. :-(

2018. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hat pedig pont h kedves es megertö szoktam lenni vele

sokkal több szexre vagyom,több pozra,izgalomra

de sose dörgölöm az orra ala

h ez nem volt jo,mert tudom a ferfiak ezt nem viselik jol...

nekem is vannak hibaim ahogy neki is

ahogy mindenkinek

en megjavitani szeretnem a dolgokat nem kivagni az ajton

amugy amit irtal h felhaborodtam?

mar nem latni mert jelentve lett

az h valaki azt irja mekkora gyöker vagyok,

meg ocsarol ...neharagudj

meg valljak el minek vagyok ilyen luzer gyökerrel együtt stb...?

2018. márc. 12. 22:12
 16/23 A kérdező kommentje:

amugy egy jo ideje türöm ugyh h nem kef.ltem felre

de erzem h hosszutavon a kapcsolatunk tönkremehet

es nem akarom,nem akarom a szex miatt dobni a hazassagom

azert irtam ki hatha tud valamit tanacsolni

igen,lehet h en is hibas vagyok

de ha igen,akkor a ferjem is megszolalhatna ha vmi

nem tetszik neki

2018. márc. 12. 22:15
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Olyan ez mint a mátrix. Tele van a világ rossz kapcsolatokkal, a fele elválik, a fele tűr vagy beletörődik. Viszont ha a párok hozzájutnának a "friss húshoz", beindulna mindenki mint a gőzhenger. Az idő tönkretesz mindent, unalmassá, megszokottá válik minden. Az évek során előjönnek a rossz tulajdonságok, veszekedések, és ezek elindítják a párokat a lejtőn. Én pl. már meg sem csókolom a párom, elfordulok tőle. Miért? Mert egy lúzernek érzem magam mellette, ismeri a hibáim, tudja hogy nem vagyok egy Superman. Innentől kezdve nem lehet rám felnézni, megszűnök férfinak lenni. Viszont amikor félremegyek, számomra az a nő a világ a számomra, a tökéletes. Neki pedig én vagyok a FÉRFI, nem ismerjük egymást, így még nem mocskoltuk be az álmunkat. TÖKÉLETES. A sebek, amiket a hibáinkkal ejtettünk egymáson, magunkon, azok bizony ott lesznek mindig is, ami azt jelenti, hogy pár centivel eltávolodtok egymástól. Én 17 éve vagyok a párommal, de el sem tudom képzelni hogy még ember vagyok a számára. Ja, nem iszom, családcentrikus vagyok, jól keresek, mindenben kiveszem a részem a családi dolgokból, nem vagyok erőszakos, stb. De mint ffi-nő már megszűntünk létezni, 17 év ledarálja ezt. Sőt, van ahol elég 1-2 év.


Érdekes, hogy a partnereim kizárólagosan csakis házas hölgyek, akik otthon nem kellenek, tele önbizalomhiánnyal. Ugyanaz mint én férfiben. A slusszpoén pedig az, hogy a szex valami frenetikus élmény! Érzed? Otthon egy nulla vagyok, máshol meg a FÉRFI, az elhanyagolt hölgy pedig a NŐ.


Még mielőtt valaki lehúzna, azt azért elmondom, hogy több évem ment rá hogy megoldást találja a párkapcsolati problémánkra, orvos, pszichológus, párterapeuta...stb. A felépített közös életünk jól működik, elválni nem akarunk. Ahhoz hogy a rendszer jól működjön, érettség és tudatosság kell.

2018. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám a helyedben, hogy húznék egy határt, ami után nem akarsz több elvesztegetett időt, ergo, mikor adod fel, hogy ez a dolog javulhat. Na akkor lépni kell, tovább.

Persze az a 2-3 lökés kérdéses, hogy ha mondjuk heti 1 együttlétnél van-e vagy 2 naponta mondjuk, mert ha érted, biológiailag nem mindegy..

Vagy egy kis kézimunka után pár órával tuti nem csak 2-3 lökést fog bírni. A kezdeményezést se feledd!

Aztán ha jön a fenti deadline, akkor hadd jöjjön!

2018. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mekkora paraszt a pasi ,nem eleg h ket lokes akkor bar lenne oral vagy valami ,en biztos kivagnam:))
2018. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A ferjem volt szeretoje is ezert csalta meg az elettarsat a ferjemmel...anno...sajnos...

A no funek fanak hiresztelte ezzel a szoval ,elnezest...

Gy.nem tud baszxni,rafekszik,oszt kesz is...

Szegeny urge jol leegette.

Aztan nem tudom mi valtozott...mert miutan a ferjem megvigasztalodott vele,es szakitott is vele,mi meg ujrakezdtuk, o is visszarimankodta magat a dugxni nem jol tudo parjahoz,es szult neki gyorsan egy 3. gyeteket is.



Biztos osszekapta magat,es elment dokihoz a pasi...


Amugy jol irjak a tobbiek,nagyon nincs ez jol.

Mit szolna hozza,ha nem valtoztat,te is megcsalnad???

Mutasd meg neki a kerdest,mintha nem te irtad volna ..mit szol..

2018. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!