Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen egyedül vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül vagyok a házasságomba úgy érzem megbolondulok. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megbolondulok a magányban. A férjem egész nap dolgozik vagy üzleti úton van, naponta 1-2 órát láttom. Este beszélgetés és vacsora lefekvés előtt szex majd alvás. Vannak napok amikor egyedül fekszem le mert üzleti úton van. Egy házban élünk ahol egyedül vagyok, néha jön a takarítónő akkor kicsit jobb vele beszélgetek miközben segítek neki munka közben. Van néhány barátnőm velük néha találkozom, de rengeteg a szabadidőm és elég messze lakunk Budapesttől. A depresszió a hatalmába kerített már nincs örömöm. A szekrény tele címkés új ruhákkal és sminkekkel amit soha nem használtam. Talán nem is fogok. Nincs munkatapasztalatom és soha nem volt munkahelyem. A férjem felajánlotta hogy csináljak egy saját vállakozást de nincs ötletem. Kiégtem a személyes magányomban. .

2018. máj. 4. 19:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
16%
Te is jól házasodtál...
2018. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%

Mekkora gyökerek vagytok!


Kérdező,


velem is ez volt, mi Németországban élünk, az első év alatt olyan depis lettem... aztán azóta sokat járok el, megismertem uj embereket, kávézgatok, futok, aperol spritzezek delutanonként... ha gondolod irj ram! 32N

2018. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
27%
Kitartott riban..c vagy meg is erdemled!!!
2018. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Azoknak akik üzenetet küldtek: Nem azért irtam ki a bajom mert szeretőt keresek az oldalon. Szomorú vagyok. Az emberi kapcsolatok pénzzel nem megvásárolhatóak. Sajnos itt megértést nem kaptam egy válaszolót leszámítva. Az anyagi különbséget vitató kérdések sok felhasználót zavarnak.

Nincs szakmám, nem dolgoztam soha. Nagyon de nagyon szivesen dolgoznék. Lenne egy célom, a napjaim értelmet nyernének. De hova menjek dolgozni képesítés nélkül?

Egy vállakozás sok pénzt igényel, megalapozott ötlet nélkül nem jöhet létre. Én kiégtem emberileg jelenleg. Nem tudok olyan használható ötletre épülő vállakozást kidolgozni ami megérné.

2018. máj. 4. 23:13
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Akkor először talán tanulnod kéne valamit...
2018. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%
Iratkozz be valamilyen tanfolyamra, tanulj nyelveket, vagy menj el önkénteskedni (pl. állatmenhely, idősek otthona, stb.). A lényeg, hogy járj el otthonról és legyél minél többet emberek között.
2018. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

1. tehát míg a férjed rengeteget dolgozik, hogy ezt az életszínvonalat megteremtse neked, te időmilliomos vagy, rengeteg én-idővel, ami manapság hatalmas luxus, te mégsem tudsz mit kezdeni vele.



2. van segytséged, fizetett alkalmazott, tehát a háztartás nyűgével sem kell bajlódnod.


3. reneteg értelmes dolgot kezdhetnél magaddal, ha az önsajnálattól meglátnád milyen szerencsés, kivételezett helyzetben vagy.

olvashatnál klassz könyveket, nyelveket tanulhatnál, sportolhatnál, egyetemre járhatnál levelezőn, vagy tanfolyamra, segíthetnél rászorulókon, dolgozhatnál vmelyik alapítványnak.



nem foglak sajnálni, mert jó életed van, amit se megbecsülni nem tudsz, sem értelemmel megtölteni.


ilyenkor gondolom azt, nincs igazság a földön, ha nekem ilyen életem lehetne, már máshol tartanék, mert én bizony megbecsülném.

2018. máj. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen egyet értek az utolsó válaszolóval. Megértést vársz, de nem kapsz, mert nen érdemelsz.

Te magad tehetsz arról, hogy itt tartasz, és nem is keresel semmilyen életcélt.

Nincs szakmád, nem dolgoztál soha. Miért? Azért mert nem kellett a megélhetés nyűgjeivel foglalkoznod? És akkor ezek már nem is fontosak? Neked tényleg semmilyen ambíciód nem volt? Hát itt az eredmény, hogy mégis. Hiába a pénz, egy sivár, tartalmatlan életed van, és még most sem arra törekszel, hogy változtass rajta, hanem a férjed miatt nyikogsz, hogy keveset van otthon.

De sosem késő, egyedül te tudsz változtatni az életeden. Képezd magad, időd, pénzed van rá, szóval nagyon szerencsés helyzetben vagy.

Nézz szét okj-s képzések között, rengeteg minden van, gondold át, mi érdekelne, mivel szeretnél foglalkozni. Mellé mehet egy nyelvtanfolyam is. Aztán hajrá. Szakmával, nyelvtudással már könnyebben elhelyezkedsz. Meg amíg tanulsz, addig is van elfoglaltságod, emberek közé mész stb.

A vállalkozást nem ajánlom. Rengeteg pénz befektetés, de ha nem értesz hozzá, semmi tapasztalatod, akkor csak bukóvári lesz.

2018. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Úgyse fog elmenni se tanulni, se dolgozni. Annyira azért nem szomorú hogy ne eltartott legyen. Ennyit erről.
2018. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
27%
pl. fogyj le.
2018. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!