Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A lagzis pénzből valo naszut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lagzis pénzből valo naszut bevált és jol müködö szokás?

Figyelt kérdés
Párom szerint nem annyira szoktak menni nászutra belöle szerontem megigen,és egy szép nászut a közös pénz jo felhasználása

#lagzi #pénz nászut
2018. jún. 10. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs jobb helye, akkor jó felhasználása a pénznek, de szerintem egy közös otthon még jobb. Ezt nektek kell eldönteni, mi a fontosabb és mire van nagyobb igény.
2018. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én nászútra annyit költenék, ami eleve belefér, maximum egy picit többet csak. A nászút szerintem nem a luxus miatt romantikus.

Az esküvőn kapott pénzt pedig valóban inkább a közös életre fordítanám.

2018. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azért nem szoktak belőle nászútra menni, mert ha szerencsétek van, ami az esküvőn bejön, abból nullszaldós lesz a lakodalom.


Ti tudjátok, mire használjátok, de ha csak nem kerestek sokat, akkor szerintem is van jobb helye egy ilyen pénznek.

2018. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb párnak éppen megtérül az esküvő és lagzi költsége a lagzis pénzből, nemhogy még nászútra is jusson belőle.
2018. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nem hozza vissza az árát a lagzi.

Ha csak 50 fővel is számolsz az is ott kezdődik hogy 500.000 forint 1 napra, és nem mindenki fog 10.000 forintot beleadni az eseménybe.

Ha pedig mondjuk 100 fővel csinálod az már 1.000.000 kb + még a menyasszonyi ruha, a templom, a helyszín, fotós, zenekar, tehát olyan 1.500.000 körül jön ki egy 100 fős lagzi ennyit meg nem hiszem hogy beleadna a rokonság és így is max nullázódna a dolog.

2018. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Derwer ***** válasza:
100%

Szerintem is a nullás esküvő már egy csoda. ( A bekerülési költsége meg bőven 50k/fő fölött van mindennel együtt. )

Ettől még persze a lagzi másnapján jelentkezik egy komolyabb pénzmag....

2018. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen pénzmag jelentkezik a lagzi másnapján?
2018. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Derwer ***** válasza:
100%

Pénzmag = a nászajándék, akiről a kérdező beszélt.

Akkor, ott éppen egyben manifesztálódik, de egyébként jó eséllyel közel sem fedezi az lagzi költségét, amit már előtte, egy év alatt kifizettek .

2018. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Közös otthont egyenlöre nem tervezünk,édesanyámmal együtt élünk hárman,mivel szegény beteges,igy tudjuk ápolni ha kell,800000 forint körül maradt meg,nászutra 80 ezer körül ment el,én közös dolgokra költeném,szekrény,tetőfelujítás,amire kell mindenképp,feleségem meg ki akarná sajátitani saját dolgokra bicikli,40ezres telefon,stb,amiket csak ő használna,ami szerintem nem szép dolog,mert közös.dolog legyen akkor hisz közös pénz es tetöfelujitás már nagyon esedekes mivel már beázik eloszobafal és 50éves a házunk a cserép rajt
2018. jún. 10. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha beázik a házatok, akkor szerint alap, hogy csináljátok meg jól! Ha marad pénz akkor szerintem abból elmehetnétek valóban nászútra!


Nekünk 1,5 millió volt az esküvő. 500 ezer jött belőle vissza, így mi már elégedettek voltunk, mert 1 millió körül akartuk kihozni. A pénzhez még hozzátettünk és elutaztunk 2 hétre Mauritiusra. Nekünk is volt tökéletes. Azóta pedig gyűjtögetünk felújításra és a gyerekvállalásra.

2018. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!