Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon frusztral a dolog....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon frusztral a dolog. Normalis, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

A ferjemmel es az 1 eves kislanyunkkal par honapja költöztünk elsö közös kis lakasunkba. Csupan 39 negyzetmeter es tetöteres, szeretem es egyenlöre nem zavar, hogy kicsi, igy harmunknak eleg es mindig rendet tartok.

A problemam, hogy az egesz csaladjat ide akarja hozni es mar a gondolat is frusztral. Elöször is nem tudom, hogy gondolja, hogy a nagyszüleit elhozza hozzank 2 honapra nyaralni, 1. A pici lakas miatt, 2. Mar nagyon idösek. 3. Ö egesz nap dolgozik, kesön jar haza es nekem kellene egesz nap velük lenni....nem akarom megbantani, meg csak jövö evre tervezi, es inkabb nem szolok hatha a vegen megsem lsz belöle semmi es megbantani sem akarom. A masik a nagynenije akit szinten uhy emlegette hogy hosszu hetekre majd idehozza...persze amerikaban elnek ezert több idöre. A nenikeje allandoan olyan gyereknevelesi tanacsokkal latja el amivel en abszolut nem ertek egyet...es amugy is, nem tudom elkepzelni, hogy össze legyek zarva 2 honapra , teljes privat eletemtöl megfosztva...miota van gyerekem, különösen erzekeny vagyok es a nyugodsagra vagyom...igazabol teljesen megfelel nekem igy a napirend es az egesz nap gyorsan elmegy meg ö dolgozik en pedig a picivel fözök takaritok setalunk stb...nem lenne ellenemre ha mondjuk 2 hetrö lenne szo, az en szüleim is eljöttek 4 napra, persze az ö csaladja is jöhet de igy honapokra, teljesen ki vagyok akadva...



2018. jún. 12. 15:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, beszélj erről a férjeddel, ne legyen ez bevezetve. Az a baj, ha egyszer megteszitek, akkor ez lesz a természetes.
2018. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapra még a rózsadombi luxusvillámban sem fogadnám a párom nagyszüleit/nagynénjét, nemhogy egy tetőtéri lyukban! Sőt, a saját szüleimet sem, mert nem ezért házasodtam meg és alapítottam saját családot!

Ráadásul két havi vendéglátásnak két főre komoly költségei vannak, amit egy lyukban élő kisgyerekes család nem hiszem, hogy megengedhet magának! Ha ezt a rokonok nem veszik észre, már ott bajok vannak!

De ezt egész egyszerűen nem értem, miért nem szólsz neki! Milyen alapra húztátok fel ezt a házasságot, ha ennyit nem lehet megmondani neki, hogy kicsi a lakás és nem alkalmas hosszú távú vendégfogadásra! Ez iszonyat!

Megértem a kiakadásodat és arra buzdítalak, hogy szólj neki, mielőtt kitalálja, hogy az apjának az unokaöccsének az unokabáttyának a régi szobatársát is meghívja karácsonyra! Addig szólj neki, amíg nem vagy rohadt ideges, nehogy veszekedés legyen belőle.

2018. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele mindenképp. Èn senkit nem kerülgetnék a sajàt otthonomban, kizàrt! Nem tudom hogy bírtok hàrman ekkora helyen nyomorogni . Mi 40nm- en lakunk ketten. Még így is kicsi. Plàne hogy egy szobàs. De legalàbb van kifogàs miért nem alszik itt senki.:)
2018. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Most szórakozol ugye???? 130nm és házban sem fogadnék senkit 2 hónapra.... Maximum akkor ha vészhelyzet van és nincs hova mennie. Ilyen pici lakásba 2 nap max.... Ne vicceljetek már.. De azt is úgy, hogy ha a párom szabit vesz ki. Nehogy már ő eltervezi, beígéri én meg szórakoztassan a rokonságot kisbaba mellett.... Felejtse el! Azonnal állj a sarkára basszus ez nonszensz.
2018. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

megmondod, hogy NEM.

ha odahozza őket, én mennék a gyerekkel két hónapra albiba

2018. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15# ja biztos van pénze kifizetni egy albot + kauciót ha ekkora lakásba vállaltak gyereket, és gondolom a kérdező nem is dolgozik. Más kérdés hogy ki ad ki két hónapra albérletet. Persze ez a lényegen nem változtat, de könnyű ilyenekkel dobálózni. Bár az is tény, hogy ha ezt a pasi komolyan gondolja, akkor akár volt hozzá menni, pláne gyereket szülni neki.
2018. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A nagyapja 85 a nagyanyja pedig 80 eves.

En meg nem is ismerem öket szemelyesen.

Jo egeszsegben vannak viszont gondolom ilyen idöseket a 4 ik emeletre meg amugy is ki jellene szolgallnom egesz nap...es amugy is, en ugy gondolom ilyen korban ilyen hosszu tavon nem is erzik jol magukat az idösek akik mimdig az otthonhoz vannak szokva

2018. jún. 14. 23:05
 18/20 A kérdező kommentje:
Ilyen a kulturajuk.Az egyik ismerösünk , aki kubai szinten most hozta el 3 honapra a szüleit akik ,ar szinten idösek es meg valami neniket. 50 negyzetmeteren laknak...plusz a ferj tehat 5en összesem
2018. jún. 14. 23:09
 19/20 A kérdező kommentje:
Nekünk harmunknak egyenlöre megfelel, van egy külön halo, nappali, konyha es fürdö...
2018. jún. 14. 23:12
 20/20 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!