Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régi szeretőt hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szeretőt hogy lehetne lekoptatni?

Figyelt kérdés

Régen összejártunk, csak szex volt köztünk, de csak pár alkalom, nem tartott soká. Én független voltam, neki volt egy rossz házassága. Tudom, tudom, nem kellett volna, de ami történt, megtörtént. Nem derült ki és ők is együtt maradtak.

Most megint felbukkant és egyértelmű jeleket ad, pajzán üziket küld, stb. Közöltem vele, hogy nem érdekel a dolog és ne irkáljon, mert én időközben férjhez mentem és boldog párkapcsolatban élek. Akkor azt mondta ok.

Erre ma megint írt...

Nem fogja fel?

Mit csináljak?


2018. júl. 23. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj neki. Esetleg tiltsd le.
2018. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
2018. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Elég egyértelmű a megoldás...
2018. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A párod tudja, hogy volt egy ilyen kalandod?

Egyébként mondd meg neki, hogy feldobod a feleségénél.

2018. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy neki kb. nincs vesztenivalója, mert mindig azt emlegette, hogy otthagyja, meg volt még utánam is pár kalandja, szerintem tudja a neje is, csak lehet nem akar tudomást venni róla, homokba dugja a fejét vagy nem tudom...

Nem akarom, hogy megtudja a férjem, hogy nős pasival voltam. Nem vagyok rá büszke!

Azt tudja, hogy voltak pasijaim.

2018. júl. 23. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt nem értem, hogy ha önként voltál benne abban a viszonyban, akkor miért nem vagy képes felvállalni felnőtt ember módjára.

Másrészt viszont ha letiltod, akkor mit tud csinálni? Nekiáll írogatni a férjednek, hogy lefeküdtél vele? Csak magát teszi nevetségessé, na meg hát ugye bizonyítsa. A férjed csak neked hinne egy idegennel szemben, nem? Vagy még ha el is hiszi, azt nem tudja bizonyítani, hogy tudtad hogy házas...

Mondjuk szerintem legjobb lenne, ha felvállalnád amit csináltál, mint egy érett ember, de ha ez nem megy, akkor még mindig vannak lehetőségeid, ne légy már ilyen töketlen.

2018. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
87%

"Nem akarom, hogy megtudja a férjem, hogy nős pasival voltam. Nem vagyok rá büszke!"


Pedig lehet jobban járnál, ha te mondanád el neki. Nem pedig mástól tudná meg.

Egyik esetben sincs köze hozzá. Továbbá te semmi rosszat nem tettél (nem te voltál házas). A harmadik fél sosem hibás.

Viszont megmentheted egy kellemetlen szitutól. Amennyiben az én páromról kezdene el valaki ilyeneket mondogatni nekem bunkó módon, akkor alapértelmezetten elkezdeném védeni. Ezzel pedig végül magamat hoznám kellemetlen helyzetbe, amit nem szeretek.

2018. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a férjed minek örülne jobban, ha te mesélnéd el neki a történteket, vagy a volt szeretőd (esetleg itt-ott kiszínezve)?
2018. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármiféle válasz nélkül letiltás, törlés.

Ha más úton, pl. telefonon vagy személyesen zaklat, akkor szólok a férjemnek. Hogy még régebben volt köztünk valami, de már ezer éve vége és most felbukkant.

2018. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a férjed előtt volt, őt nem csaltad meg, bár nem volt szép dolog...

Ezzel magadban kell elszámolnod, és szerencséd, hogy a felesége nem tépett meg.

Ők már nincsenek együtt?

Én se dicsekednék ezzel el senkinek, bár a férjed nem árt ha tudja, mert lebukhatsz...ha mindig felbukkan...

A jóisten se mossa le rólad, hogy most is jóban vagytok...

2018. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!