Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régi szeretőt hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szeretőt hogy lehetne lekoptatni?

Figyelt kérdés

Régen összejártunk, csak szex volt köztünk, de csak pár alkalom, nem tartott soká. Én független voltam, neki volt egy rossz házassága. Tudom, tudom, nem kellett volna, de ami történt, megtörtént. Nem derült ki és ők is együtt maradtak.

Most megint felbukkant és egyértelmű jeleket ad, pajzán üziket küld, stb. Közöltem vele, hogy nem érdekel a dolog és ne irkáljon, mert én időközben férjhez mentem és boldog párkapcsolatban élek. Akkor azt mondta ok.

Erre ma megint írt...

Nem fogja fel?

Mit csináljak?


2018. júl. 23. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se lennék büszke magamra a helyedben.. De nem kell túldramatizálni. Ha nem akarsz, nem beszélsz vele, felnőtt nő vagy. Mit írkálsz neki?? Tiltsd le és kész. Vagy jobb válaszolgatni és nyafogni? Mit érdekel téged hogy ő miért csinálja v miért nem érti meg? Túl unalmas a kapcsolatod? Nem bírom az ilyen embereket... Ha nem akarnád hogy írjon, letilottad volna, nem itt kérdezősködnél. Nem abból lesz a "baj", hogy volt egy kalandod házasság előtt, hanem hogy hagyod hogy írjkáljon...
2018. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!