Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaz az, hogy egy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy házasság kihűlése ott kezdődik, amikor egy feleség már nem eteti a férjét?

Figyelt kérdés
Bagdy Emőke professzor asszony azt fejtegette az egyik előadásában, hogy az a nő szereti a férjét, aki örömmel főz neki. Az a nő, aki nem ad vacsorát a férjének, nem is szereti már őt igazán.

2018. aug. 11. 11:24
1 2 3
 11/27 AchromaticSmarties ***** válasza:
78%
Bagdy Emőke disznónak nézi a férfiakat, akiket kajával kell szeretni a pocakjukon keresztül.
2018. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem igaz. Legalábbis nálunk nem.

27 éve szeretem a férjem. Nem érzem, hogy kihűlne a házasságunk, hisz ennyi idő után is van intimitás bőven.

Sokat beszélgetünk, minden szabadidőnket együtt töltjük.

A főzés: rengeteget dolgozunk, és nem várja el ennyi meló mellett, hogy főzőcskézzek neki. Ha van energiám főzök, és hálás érte, ha nincs akkor nem duzzog. Ő is tud főzni, ha enni akar.

2018. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Akkor femináci vagyok. Utálok főzni, később érek haza, mint a férjem, ritkán vam hozzá energiám/kedvem. Szerencsére sem ő, sem én nem ehhez méri, hogy mennyire szeretjük egymást. 15 éve együtt.
2018. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Én tudok főzni, és igazából szívesen is csinálom, olcsóbban kijövök főzéssel, mint más módon. De most pl. nagyon meleg van és semmi kedvem hozzá, így is kóválygok és ahogy tudom hűtöm magam inkább, képes lennék napokon keresztül dinnyén és fagyin élni. Ha a főzés elvárás, az már rég rossz.
2018. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Úgy vagyok, mint a 14-es, semmihez sincs kedvem, de ebben a melegben amúgy se túl éhes senki sem a családban.

Van, hogy nekem sincs kedvem főzni. De ez az érzelmeimmel nem függ össze. Az ellentétje is igaz, amikor elhidegültünk a volt barátommal, ugyanúgy főztem, mint előtte vagy mostanában.

2018. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha én el se kezdek főzni, akkor nem húlhet ki a házasságom, mert abba sem hagyhatom így a férjem etetését?


:D

Bagdyra meg ne hallgass, a NER-es családbarát propagandát nyomja csak.

2018. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%

Ezt ugy kell erteni, hogy ha korabban orommel fozott es a szeretetenek az egyik kinyilvanitasa volt akkor az elmaradasa valamit jelez. Ebben szerintem semki megdobbento nincs. A kedveskedesnek ez az egyik formaja, ha tobbe nincs annak oka van. Azt is figyelembe kell ilyenkor venni, hogy egy ilyen kijelentes a naaaagy atlagra vonatkozik. A legtobb ember egyszeru, mint a faek, hozzak a papirformat. A nok foznek, a ferfiak ajandekot adnak. Ha barmelyik sorozatosan elmarad az gyanus.

Mielott valaki erre benyogne, hogy de ok a parjaval szuper kulonlegesek es naluk a ferj foz, az legyen szives venni a faradsagot es masszon ki a sajat seggebol es vegye eszre, hogy ezek a kijelentesek a tomegekrol szolnak. Nem a fozesen van a hangsuly, hanem a valtozason. Akarmit a helyere lehet tenni, Bagdy egy gyakori dolgot valasztott.

2018. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Csak ma már a nagy átlag is változik, változik a családok berendezkedése. Ezért írtam, hogy megöregedett, Emőke is kicsit kinézhetne jobban a világba, hogy mennyi minden változott, és másképp működik, mint mondjuk az ő fiatalkorában.

Igen, ha egy korábban örömöt okozó rutinban változás következik be, az jelezhet problémát (nem feltétlenül jelez, mert pl. itt a tomboló nyár, a fene akar még a konyhában hőgutát kapni, és ez mégse probléma - az már igen, ha valaki ilyenkor is elvárja, de általában ilyenkor normális ember nem várja el).

2018. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem a vőlegényem, de nem főzök örömmel neki. Magamnak sem.
2018. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%

Csak akkor igaz ha ez a szeretetnyelvuk

Nalunk mindketten fozunk felvaltva nem jelent semmit

Nalunk a kave fozese ami 4 sc nespresso geppel az ami napi apro szeretet kimutatasa.

2018. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!