Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség, elfelejtettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, elfelejtettem, hogy a férjemnek ma van a szülinapja?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Egy faluban lakunk, csak kisbolt van, autóm nincs, ma nem terveztem elmenni. Ha nincs a FB, akkor eszembe sem jut, szégyenlem nagyon, de amúgy annyira ő sem kapkodja magát az én szülinapomon. Virágot kaptam csak a múltkor, de legalább azt kaptam..

Ennek fényében egy olyan doboz csoki, amit szeret, az okés??


Tudom, hogy ciki vagyok, de pont azon gondolkodom, hogy milyen lehet hozzá a viszonyom, ha ennyire elfelejtettem?


2018. aug. 16. 13:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

Elmehettek egy vacsorára is ma:)


Vagy este egy "gyors" felköszöntés, és hétvégén elviszed egy Wellnessbe, masszázs, szauna, stb.

2018. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Főzz meg neki a kedvenc kajáját, és sütijét:)
2018. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%

En ilyen alkalmakra begyujtottem a szekrenybe nem romlando dolgokat: anyamnak ruhakat, tomenyitalokat,tollakat, biciklis kesztyut stb. Igy nincs gaz,ha aznap jovok ra,hogy vmit adnom kell.


Ne mondd el neki semmikepp. Nagyon lehuzza a kapcsolatot.

2018. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

"Wellnessbe, masszázs, szauna"

Te sem a saját pénzedből tanultál fiam/lányom... :D

1. Az átlag családnak nincs pénze röptibe welness hétvégére.

2. Hova teszik a gyereket? (mivel írták, h van...)

Pfff

2018. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
14, szerintem egy nap wellness fürdő nem b. sz senkit földhöz..Gyerekeket is el tudják vinni, ha jól rémlik léteznek gyerekmedencék.. Vagy ha cukik a nagyszülők és közel laknak, valószínű, be tudják vállalni..más egyéb amibe beleköthetsz?
2018. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Valld be, aztán hozzátok ki belőle, amit lehet. A szülinep önmagában nem fontos, nem old meg semmilyen problémát, nem tartja össze a kapcsolatot, a gesztuson kívül nincs jelentősége. Ha a kapcsolatotok jó, akkor ez az eset nem okoz kárt benne, ha ez az eset kárt okoz a kapcsolatotokban, akkor eleve nem volt jó. Úgyhogy no para, semmi sem múlik rajta.
2018. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Suss neki csokitortát.
2018. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát azt hogy milyen viszonyban vagytok neked kell tudni.Ahogy leírtad te sem tudod.Szerintem a csoki elég lesz.Viszont talán egy őszinte eszélgetés nem ártana.
2018. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha a férjed lennék, leszarnám. Bár ez csak akkor játszik, ha éppen tudom, hogy szülinapom van.

32/f

2018. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnél vele mondjuk őszinte?:)

Elmondhatnád, hogy beleszürkültél a mindennapokba és egyszerűen eszedbe sem jutott a szülinapja, amiért persze piszkosul haragszol magadra viszont rájöttél, hogy több időt kellene töltenetek egymással, több odaadás és szeretet kellene mindkettőtök részéről.


Nekem ez pl bejönne..

2018. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!