Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség, elfelejtettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, elfelejtettem, hogy a férjemnek ma van a szülinapja?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Egy faluban lakunk, csak kisbolt van, autóm nincs, ma nem terveztem elmenni. Ha nincs a FB, akkor eszembe sem jut, szégyenlem nagyon, de amúgy annyira ő sem kapkodja magát az én szülinapomon. Virágot kaptam csak a múltkor, de legalább azt kaptam..

Ennek fényében egy olyan doboz csoki, amit szeret, az okés??


Tudom, hogy ciki vagyok, de pont azon gondolkodom, hogy milyen lehet hozzá a viszonyom, ha ennyire elfelejtettem?


2018. aug. 16. 13:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-as tényleg jó, és konstruktív.
2018. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem alap az őszinteség. Bevallani, hogy elfelejtetted, és kiengesztelni. Kaja, a kedvenc desszertje vagy csoki..ilyenek. Normális partnernek oké hogy rosszul esik, de nem kell napogig se durcit játszani. Emberek vagyunk, elfelejtünk dolgokat néha, ez van.

Én tavaly a férjem névnapját felejtettem el, ha aznap este nem célozgat rá, szerintem max másnap jutott volna eszembe. Őszinte voltam, igen elfelejtettem, szarul éreztem magam, bocsánatot kértem, és megkaptam a büntetésem (meg kellett néznem vele egy részt az egyik sorozatából ami engem amúgy nem érdekel). Továbbléptünk, és ennyi. A szülinapját szerencsére nem sikerült elfelejtenem eddig 8 év alatt, neki se az enyémet:) De bármikor adódhat egy pár életében olyan, hogy egyszerűen elfelejtik. Nálunk mondjuk nem mert az övére anyós is mindig hivatalos, készülünk rá előre, szóval kb lehetetlen elfelejteni. Az enyémet csak kettesben szoktuk ünnepelni kajával, nasival.

De letagadni előtte, hogy elfelejtetted, úgy csinálni mintha nem, és utólag kapálózni szerintem bunkó dolog, ahogy az is, hogy ilyeneket írsz " de amúgy ő sem kapkodja magát az én szülinapomon". De azért Ő NEM FELEJTETTE EL a tiédet ugye...

2018. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A férjed férfi. Ne magadból indulj ki! Nem fog sem hisztizni, se megsértődni, ha nem kap semmit, vagy ha csak holnap kap.

A hazudozást viszont el se kezd! Attól ugrik a bizalom, és soha nem szerzed vissza.

Végül is mi lett?

2018. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem nem kell ezen görcsölni,te ismered a férjed, lehet nem is érdekli annyira ez a dolog. Én megmondanám, hogy bocsi, elfelejtettem, és időközben végiggondolnám, minek örülne, megvenném később, meglepetésnek. Nem mindenkit hoz lázba a születésnapja egyébként.
2018. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!