Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha zavar, hogy a feleségem túlságosan puccosan öltözködik?

Figyelt kérdés
Én megbízom benne, a háztartás is tökéletesen rendben van tartva, de nem értem mire fel ez a nagy kiöltözés. Ő otthon van a gyerekekkel (5 éves lány, 6 éves fiú), de eljár vásárolgatni egyedül és a barátnőivel meg a gyerekekkel ide-oda és folyton úgy néz ki, mint aki valami díjátadóra megy. Picit engem zavar ez a puccos öltözködés (nem az anyagi vonzata miatt), mert "minek". Normális, hogy engem zavar? Én is szeretem az elegáns ruhákat, de nem esek túlzásba.
2018. okt. 18. 10:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%
Kell neki az érzés hogy megnézik, hogy jó nő....tudom mert én is akkor csinaltam ilyet ha szerettem volna ha eszrevesznek.... azóta kinőttem :-)
2018. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Inkább büszke lehetnél rá, hogy csinos, igényes.
2018. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%
De az is lehet hogy a kerdezo nem ismeri el nokent a parjat. Itt arrq gondolok hogy nem mondja anyit hogy csinos,szep,gyonyoru. Tehat nincsennek meg a bokok mint regebben. De egy no ezt mindig igenyli ez kell a noknek hogy igazan nok lehessunk. Hisz csak az tud ragyogni akit ragyogtatnak. Ezert tudat alatt igy erzi jol magat ha kioltozik..
2018. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van, nem tépelődöm emiatt meg őt sem piszkálom. Akkor is így öltözött amúgy, mikor megismerkedtünk, csak valahogy mostanra szúrt szemet. Attól nem félek, hogy hapisizik, nem olyan ő.
2018. okt. 18. 11:24
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Beszarás, a pasiknak már semmi sem jó?:D Ha elhanyagolod magad, az a baj, ha adsz magadra, akkor meg az. Keress akkor valami igénytelen trampli tehenet.
2018. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
35%
Kuldd el dolgozni,tul sok a szabadideje. N
2018. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%

#16 Az miért baj, ha egy nőnek sok a szabadideje.

Hiàba hogy a suli 10 perc reggel, mégis felöltözöm csinosan, mert úgy érzem jól magam.


Kérdező, örülj neki, hogy ilyen feleséged van :)

Nekem pàrom szereti is, hogy képes vagyok még reggel is a hajammal, a sminkemmel foglalkozni.

2018. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
46%
#17 ki irt rolad?
2018. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Senki, csak meglepett, hogy miért baj a sok szabadidő.

Mindegy.

2018. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%

Mivel otthon van, nem dolgozik, ezért ha "+kiszabadul" szükséges Neki az,hogy nőnek érezze magát. Gondolom vásárol...ha vásárol pedig valahová fel kell vennie a ruhákat.


Lehet,hogy érdemes lenne 4 órában munkát vállalnia amíg a gyerekek iskolában vannak.


Nekem nem az öltözködéssel van bajom, ez rendben van egy igényes nő részéről. Inkább azzal,hogy én kicsit pótcselekvést látok az egész mögött.


Bizonyára csinos lenne a munkahelyén is, de kialakulna egy más szemlélet, értékrend is benne.

2018. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!