Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha zavar, hogy a feleségem túlságosan puccosan öltözködik?

Figyelt kérdés
Én megbízom benne, a háztartás is tökéletesen rendben van tartva, de nem értem mire fel ez a nagy kiöltözés. Ő otthon van a gyerekekkel (5 éves lány, 6 éves fiú), de eljár vásárolgatni egyedül és a barátnőivel meg a gyerekekkel ide-oda és folyton úgy néz ki, mint aki valami díjátadóra megy. Picit engem zavar ez a puccos öltözködés (nem az anyagi vonzata miatt), mert "minek". Normális, hogy engem zavar? Én is szeretem az elegáns ruhákat, de nem esek túlzásba.
2018. okt. 18. 10:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a végén már a mosakodás is baj volt exemnek h másnak mosom nem h csinos ruhába mertem kilépni a házból.. Vajon miért lett ex,munkahelyre már csak nem megyek büdösen zsákban mert ő nem bírja lenyelni Minek? Talán mert nőnek akar látszani,jol érzi magát ha csinos,nem akar igénytelenül utcára menni,nem elég neki h anya és cseléd..
2018. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nálunk nem szokás, hogy a nő dolgozik. Ja, nem cseléd, van bejárónőnk is, persze ő is tevékenykedik a háztartásban amennyit gondol pl va vasalást nem engedi másnak meg a hálószoba takarítását sem.
2018. okt. 18. 16:33
 23/31 anonim ***** válasza:
64%

Ja h kalitkában él.. Persze h be kattan majd lassan egyre inkább h az élete a 4 fal ovi gyerek dolgozni nem engeded és még nőként se öltözhet ugy ahogy neki tetszik mert téged az zavar h nőiesen megy utcára,itt veled van a baj.. Emberek közé kéne engedni nyomorultat,miért ne dolgozhatna a nő is? Sajnálom szegényt mert elég szar lehet bezárva élni...

58N

2018. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem él kalitkában, számtalan helyre jár a gyerekek nélkül is... Mindegy, ezt hiába magyarázom aki nem ebben él, nem ebben nőtt fel, nem ide tartozik... De az biztos, hogy én vele megfelelőképpen bánok, aztán mindenki gondol amit akar. Ezen a ruhakérdésen is túljutottam már. Örülök, hogy ilyen jó és csinos asszonyom van nekem!
2018. okt. 18. 16:59
 25/31 anonim ***** válasza:

Így érzi magát nőnek. Biztosan előtte sem öltözködött szerényen. Ha nem tetszik, akkor ismered a mondást: aki, amilyen virágott tépett...

Esetleg ülj le vele megbeszélni, hogy kicsit hivalkodónak tartod egy családanyához.

2018. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ja, akkor azért, mert van ideje bőven öltözködésre!
2018. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Egy családanyának miért kell elhagyni magát nőietlennek lenni? Utána meg félre léphet a pasi egy jo nővel mert hát asszonyka tehén meg nem ad magára..
2018. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem minden nő dolgozik, de aki igen, ő is ad(hat) magàra, és kell is.


Én sem dolgozom, nekünk ez egyenlőre most több szempontból így felel meg.

De míg dolgoztam, még télen is magassarkúban jàrtam, nem zavart se a buszozàs, se a jég.


Én sem érzem magam kalitkàban, nem vagyok bezàrva, tény, hogy sokkal több mindenre jut időm, mint munka mellett.

Cseppet sem unatkozom, 120nm-es hàzban feltalàlom magam, főleg egy ekkora udvaron, a viràgok és növények között.

Mindennap főzök, szenvedélyem.

A gyerekemre is bőven jut idő, pàromra szintúgy, magammal is tudok foglalkozni.

Az öltözködéshez meg még annyit, minden nő szeret csinosan közlekedni, és otthon sem elhagyni magàt.

2018. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%
Hát kövezzetek meg (nő vagyok) de szerintem is túlzás ha állandóan így öltözködik. Ha hetente párszor így megy oviba a gyerekért, rendben van. No de állandóan. Azért a legtöbb nő tesz különbséget az öltözködésben ha gyerekért megy iskolába, gyorsan leszalad a boltba vagy színházba, előadásra, szülinapi partira és még sorolhatnám megy. Meg unalmas is lehet, hogy állandóan alkalmiban van.
2018. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#26 errol beszeltem.


Kerdezo: de akkor tulajdonkeppen mit csinal a nejed? Mert eddig azt olvastuk h miket nem.

Valahol normalis h mivel semmi dolga, valamiben probal kitunni. O az oltozkodesben talalta ezt meg.

2018. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!