Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van így a házasságában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így a házasságában?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt a párommal, 5 éve házasok, de nekem már évek óta nem hiányzik vele a szex, most pedig már egyáltalán nem szeretnék lefeküdni vele.

Jól kijövünk a férjemmel, jókat tudunk beszélgetni, ő a legjobb barátom, mindenben számíthatok rá, nem iszik, nem cigizik, nem beszél csúnyán, egy igazi úriember, de mégis ez van, és ez teljesen felőröl. Más is így van a házasságában? Mit lehetne tenni?


2018. okt. 29. 17:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Annyi különbséggel, hogy még beszélgetni sem lehet vele.
2018. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Sok dolog megölheti a libidót.

Lelkileg rendben vagy? Nem vagy stresszes, nem érzed magad elhanyagolva, nem félsz valamitől?

Mennyire kiegyensúlyozott az életed, mennyire vagy kipihent?

Fizikailag? Egészséges vagy? Nincs betegség, szervi probléma?

Gyerek van?

Fogamzásgátlót használsz?

Beszélgettek erről a problémáról őszintén?

2018. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Bence_ ***** válasza:
82%
Neki hiányzik veled a szex?
2018. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nincs semmi bajom, betegségem, nem szedek fogamzásgátlót.

Ő kívánja velem, szinte minden nap szeretné.

2018. okt. 29. 17:36
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem azt írom, hogy hiányzik mással a szex kedves második, hanem ha lehetne én soha többet nem szexelnék. Nagyon jó volt a kapcsolatunk elején, akkor még vágytam is rá, de ahogy teltek az évek, úgy vált egyre nagyobb teherré lefeküdni vele, már most szabályosan fáj az együttlét, ha nem is testileg, lelkileg, egyszerűen nem hiányzik.
2018. okt. 29. 17:42
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenkepp vizsgaltasd ki magadat, mert amennyiben nem 80-90 ev korul vagy, akkor ez sulyos betegsegek tünete is lehet.
2018. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam nincs semmi betegségem, egyszerűen csak nem vonzódom a férjemhez, de egyáltalán nem.
2018. okt. 29. 18:01
 8/37 Bence_ ***** válasza:
39%
Váljatok el, ez a rengeteg vissza utasítás őt biztosan tönkre teszi.
2018. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem akarok elválni, szeretem őt, ha nincs velem hiányzik, egyszerűen csak a szex nem megy, de attól még heti legalább háromszor együtt vagyok vele, csak nekem így nem olyan jó. Azért kérdeztem, hogy van e így valaki a házasságában, mert akkor tudna tanácsot adni.
2018. okt. 29. 18:25
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

sokan vannak így, emiatt ne aggódj.


nagyon viccess, hogy a hozzászólok rögtön medikalizálják, patologozálják az esetedet, biztos beteg vagy, menj dokihoz, vmi nem stimmel veled.


dehogy! egyszeűrn nem érdekel a szex, ez csak azért számít deviánsnak, mert a társadalom hiperszexuális.


az is lehet, hogy valójában aszexuális vagy, én is utálom a szexet, és a kapcsolataim ott fuccsoltak be mindig.


de mi szerintem ettől vagyunk különlegesek, kindenkinel nagyrészt a baszáson jár az agya, mi meg anélkül is tök jól megvagyunk.


rosszul csak azért érezzük magunkat, mert van egy társadalmi elvárés, hogy szeretned, élvezned és heti rendszerességgel űznöd kell a szexet.


aztán miért?!


mi van, ha én, te, mi utáljuk, ha nem ettől jövünk lázba, ha a hátunk közepére se kívánjuk??!!


egyáltalán ne feküdj le a férjedfdel heti 3x, ha legszívesebben egyszer sem szexelnél vele, önmagadon teszel erőszakot, és nagyon kiszolgálod az igényeit.


ülj le vele, mondd elé neki, hogy téged egyszerűen hidegen hagya szex.


nem kell neked őuraságát ilyen szempontból kiszolgálni, nem a középkorban élünk.


1. vagy megérti, és békén hagy

2. vagy elváltok

3. nyitott házasságban éltek, ésráhagyod, hogy kivel dug



én ezért sem mennék férjhez, mert ott van egy alap elvárás, hogy a házastársi kötelezettségeket teljesíteni kell.



szarok rá.


hülye, szexközpontú világ ez, nem kérek belőle.

2018. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!