Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az, akinek a házasságában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, akinek a házasságában volt már olyan nagy válság - amit végül sikerült megoldani? Hogyan?

Figyelt kérdés
Bizonyosan vannak olyan házasságok, amelyek bármilyen okból - külső kapcsolat, anyagi nehézségek, betegségek, hozzátartozók közötti viszályok, stb. - jelentős válságba kerültek, azonban nem mentek szét a házastársak, hanem sikerült ezt megoldani. Ha igen, hogyan sikerült, ki és mit tett a megoldás érdekében?

2015. jan. 31. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind a ketten kelletek hozza egymagad keves vagy,ha visszont mind a ketten azon vagytok hogy megoldjatokba problemat redbe lehet szedni a kapcsolatot de nem eggyik naprol a masikra.
2015. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hozzátartozók miatt kerültünk jelentős válságba - egy ideig külön is költöztünk -, végül úgy oldottuk meg, hogy én engedtem, illetve alkalmazkodtam, ugyan nem volt jogos stb., de a béke kedvéért, meg mert szeretem a férjemet inkább így tettem. Illetve eleinte voltak anyagi nehézségeink is, azt megbeszéléssel - pl. ki mennyit tesz bele a dolgokba - oldottuk meg, nem ment egyszerűen, de az is helyre állt. Szerintem, ha ilyen jelentős problémák vannak, akkor az egyik félnek elképzelhető, hogy "többet" kell beletennie a dolgokba, hogy megoldódjon, mint a másiknak, viszont lehet, hogy a másik más jellegű gondba majd "kompenzálja". Tehát nálunk végül is így volt/van, ha gondok vannak. Nem tudom mennyire fogalmaztam érthetően, de remélem senki nem érti félre.
2015. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömék nemrég mentek át ezen. A férj úgy érezte, hogy nem egyfelé mennek. Küzdött,hajtott volna, a feleség meg elvolt. Szexuálisan sem illettek össze. A férj gyengédségre, a feleség vadságra vágyott. Végül külön költöztek, aminek nagyon örült a férj családja, de a közös gyere mégis visszasodorta őket egymáshoz. Most boldogabbak, mint valaha. A feleség igyekszik támogatni a közös célokat. Szerintem egy ideig biztos, hogy rendben lesznek, hogy utána....azt nem tudom. Mert azért nem hiszek abban, hogy valaki képes megváltozni
2015. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen... hát nagy levegőt kell venni, az biztos.

Minket is a gyerek középpontba állítás hozott megint össze, jól döntöttünk, hogy ki-ki lenyeli a rá eső lenyelendőket.

2015. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg nem voltunk ugyan hazasok, de mar 1,5 eve egyutt eltunk, 5. eve voltunk egyutt. Fel evig volt nagyon nehez, vegul kozos elhatarozassal szakitottunk, mindketten azt hittuk, hogy a masik mar nem szeret minket. Nem tudtuk megbeszelni a gondokat, mert pontosan magunknak sem tudtuk elotte megfogalmazni, es mindketten konfliktuskerulo tipusok voltunk, akik nehezen mutatjak ki az erzelmeiket. Hianyoztak az igazi, belulrol jovo kozos celok is. Szakitas utan meg aznap megdobbentunk mindketten, hogy mennyire kivagyunk keszulve attol, hogy onnantol nem leszunk egyutt. Ez valamit megnyitott bennunk, es egy atbeszelgetett es atzokogott ejszaka utan mindketten rajottunk, hogy rosszul gondoltuk es kezeltuk a dolgokat, es barmit megteszunk, hogy egyutt maradjunk, meg terapiara is elmegyunk, ha kell.


Ujra egymasra talaltunk, uj szokasokat alakitottunk ki, es figyeltunk arra, hogy kommunikaljunk. Megtanultuk, hogy ki kell fejezni az erzeseinket, nem lenyomni es gyujtogetni. Azota eltelt par ev, osszehazasodtunk, es jobban szeretjuk egymast, mint valaha.

2015. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!