Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság - van, aki megbánta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság - van, aki megbánta, hogy megházasodott? És ha igen, hogy kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy több mint 2 év után elváltunk.
2018. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen, elváltam.
2018. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha en is azt irom, hogy elvaltam es igy kezeltuk a helyzetet akkor le leszek pontozva? :)

8 ev egyutt, utolso 3 ev az szenvedes volt, ahogy probaltuk megmenteni a dolgot. De nem ment.

2018. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondhatnam h megbantam h nem ismertem ki 13ev alatt es elhagyott a 2.gyerkoc utan de van ket nagyon klassz gyerekem,miattuk megerte.Minden okkal tortenik.Nem bantam meg:)
2018. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Nekem sosem volt jó a kapcsolatom, csak az ideget tette belém folyamatosan. A szex sosem működött. Ennek ellenére elvettem, mert úgy gondolom sosem lehetne nekem más nőm.

Egy rakás sz*r az életem.

2018. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem bántam meg, mert boldogok vagyunk. (Jöhet a lepontozás.)


Igazából, ha egyszer elválnánk, akkor sem bánnám meg, mert volt X év nagyon boldog év az életemben és nagyon sokat fejlődött a személyiségem a férjem oldalán, amit kár lenne megbánni.

2018. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Igazából általában a nők unják meg, nekik a folytonos változás kell az életükbe, a férfiaknak pedig a nyugalom, a nyugodt háttér, de semmit nem tud tenni, ha a nő másképp gondolja. Külön kell válni, mert tönkreteszed magad, ha tovább élsz egy nem működő kapcsolatban.
2018. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

7-es. Igazad van! Tudod milyen lélekgyilkos és önbizalom romboló érzés az, amikor a kapcsolat elején te vagy a FÉRFI, majd ez idővel semmivé foszlik?


Teszed a dolgod, gürizel, felépítesz egy házat, kifizeted a hitelt, neveled a gyereked, napi több száz km-t utazol a munkád miatt, nincs káros szenvedélyed, nem híztál el, odafigyelsz a dolgokra stb. Aztán egy jó szót, egy érintést, szexre már nem is merek gondolni... szóval az ég világon semmit sem kapsz érte. Sőt, azt érzed dög unalmas vagy, olyan futottak még kategória.


Aztán az összes fórum tele van sírva a nők részéről hogy nincs normális férfi. Könyörgöm!!!! MI NEKTEK A NORMÁLIS???


Ha az életben csak egyszer sikerül elválnom, totál biztos hogy az egyedüllétre fogok berendezkedni, olyan dolgokkal fogok foglalkozni amik boldoggá tesznek. Hogy mégegyszer én nővel éljek együtt? SOHA!

2018. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem hasznos olvasni ezeket a sorokat amiket az emberek írnak! Elgondolkodtató amit az utolsó írt!! Sok igazság rejlik benne!! Én férjnél vagyok és nekem ezek a sorok segítenek abban hogy becsüljem és mégjobban szeressem a férjem!! Igen értünk dolgozik, napi több órát vezet! Próbálom nem elcseszni az életünket mert jó!! Hálás vagyok hogy ilyen férjem van!!
2018. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Nekem meg jó olvasni, hogy még létezik olyan nő, aki megbecsüli azt a férfit, aki a családja boldogulásáért tesz.


Persze majd én is belekerülök a "szemét férfi" kategóriába, de az van, hogy magasról teszek rá. Én bizonyítottam már, nyugodtan hajtom álomra a fejem.


Aztán örömmel olvasom majd a sírást, hogy minden férfi csak szexet akar, minden férfi lusta, minden férfinél csak idő kérdése hogy félrelépjen blablabla. Hát persze, a férfiak a földre hullott ördögök az angyali nők között.

2018. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!