Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság - van, aki megbánta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság - van, aki megbánta, hogy megházasodott? És ha igen, hogy kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
9-es vagyok! Engem próbáltak már meg győzni hogy, meg fog csalni, lecserél, ott hagy stb... Hiszem azt ha a férjem meg kap mindent, ágyban a háztartásban, nem kiabálva várom haza hanem szeretettel... Ki az a hülye aki ezt el engedné? Ráadásul nagyon szeret engem amit napi szinten bizonyít!! Erre ezt a választ szoktam kapni!!! Te a rabszolgája vagy!! Takarítasz főzől? Micsoda vilag!! Furcsa ez a világ! De még jó hogy pont lesz@rom az ilyen emberek véleményét!! Es kiszolgálom ha haza jön, kiszedem neki a kaját!! Mert megérdemli!! Dolgozik izgul értünk, félt minket! Nekem nincs gondom az anyagiak miatt mert nem kell aggódnom mert ő megoldja!! Akkor megérdemli hogy az otthoni dolgok miatt már ne kelljen neki!! Tudja hogy szeretem es mindig haza várom!!
2018. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Hát ahogy TE gondolkozol, azt a többségi nőtársadalom elítéli. Én tényleg nem a nő nemet támadom, de a mai kialakult helyzetért oroszlánrész hárul rájuk. Nem a férfi fogja megteremteni az otthon melegét, nem a férfi fogja az érzelmi többletet odatenni, ez nem a férfiak "dolga". Mi van jelenleg? Nőies férfiak, férfias nők, hála a tudatosan félreértelmeztetett feminizmusnak. A női szabadság nem egyenlő azzal, hogy innentől kezdve ki kell ütni a férfiakat a nyeregből, és átvenni azokat a dolgokat amihez a férfi maszkulin szükséges. Ennek hatására pont a férfiak kezdtek el pitizni, pont belőlük váltak a pincsikutyák, amik már nem kellenek a nőknek természetesen.


Nagyon jól látod azt is, hogyha egy férfi "megkap" otthon mindent(ez relatív), akkor nem megy el máshoz. Igen, van aki elmegy, de az nagyon kicsi százaléka a férfitársadalomnak, de a negatív reklám olyan jó sztereotípiát gyártott belőle.


Most nézzünk engem: Több száz kilométert utazok a munkám miatt. Hazaérek, nincs kaja, üres a hűtő. Tehát mehetek hulla fáradtan bevásárolni, utána főzhetek.

Nem kapok érintést, nem kapok intimitást, a szex szóba sem jöhet. Ehelyett előszeretettel el vagyok felejtve mindig. A születésnapomra 2 hónap múlva kapok egy leértékelt pólót. Arra jó vagyok viszont, amikor problémák adódnak, oldjam meg. Aztán ez tök természetes. viszont egy jó szó sem jár utána.

Kérdem én? Ebben a kapcsolatban hol a NŐ? Vagy ez a feminista társadalom agyonsztárolt, agyonsajnált női modellje? Tehát az van, hogy a férfiaknak semmi sem jár, viszont ezzel szemben a nőknek minden, mert hát az évszázadok alatt annyira de annyira el voltak nyomva, hogy most a modern nő egyenlíti a számlát.


Ezzel szemben hogy nincs kaja otthon, van neki konditerem, futás, lazulás. Tusom, ezt egy modern nő megérdemli, a csúnya és gonosz férj is ki tud magára mosni, és meg tud főzni egy adag ételt. Tudom, a nők már nem rabszolgák.

Én meg erre azt mondom ezeknek a modern nőknek, hogy ne tegyék tönkre az életét egyetlenegy férfinak sem, maradjanak egyedül, a DNS-ét ne adja tovább, a természet majd elvarrja ezeket a feminista vadhajtásokat.

2018. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen egyet értek veled!! Én egyszer írtam meg ezt a véleményemet!! Hát ne tudd meg mit kaptam!! Szoktuk beszélni a férjemmel ezt a dolgot! Hány férj megy haza a nagy büdös semmire? Hány férj marad minden este szex nélkül? Hála égnek a férjem is megbecsüli ezt a dolgot amit kap tőlem mert ő is élt így! Haza ment az exéhez, se kaja, se tiszta ruha a házban állt a mocsok. Munka után ő mosogatott, mosott hogy legyen tiszta ruhája! Nekem segít. De nem azért mert rá van kényszerülve hanem azért hogy hamarabb végezzünk és több ídőnk legyen egymásra!! Én nem várom el tőle de jól esik! De ez kölcsönös. Rendszeresen én cseréltetem a kerekeit téliről nyárira és fordítva! Nem azért mert lusta hanem mert időt spórolunk! Meg lepem hogy kitakarítom a kocsiját!! Annyira tud neki örülni!! Én azt gondolom hogy az tudja értékelni a jót akinek volt dolga rosszban!! Sajnos nekem is volt rossz kapcsolatom és a férjnek is!! Mindig azt mondom amelyik nő panaszkodik, élj együtt az exemmel!! Na majd utána panaszkodj a férjedre!! :))
2018. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy megbántam. Mégis elváltam 20 év után, mert jött valaki, aki a szerelem olyan mélységeivel ismertetett meg, amit soha azelőtt nem éltem át, dacára a közel 50 hosszabb-rövidebb kapcsolatomnak.
2018. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14-es És lehet tudni hogy mióta tart a szerelem? Mióta vagytok együtt? Nem bántad meg a döntésed?
2018. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Mivel szinte semmit nem tudtam a párkapcsolatokról,így tudatlanul mentem bele a házasságba,ami törvényszerűen nem is működik.Így megbántam, de elválni nem fogok, mert nyugiban élünk, sokat dolgozunk,de külön alszunk a 8 éves házasságból 7 éve. Úgy látom őt sem zavarja és én is megszoktam. Természetesen én főzök, mosok, vasalom a ruháit. A takarításban besegít, kedves, szépen beszél, semmivel nem stresszel és én is igyekszem tiszteletben tartani az ő életét is. Külön kasszán vagyunk, de szoktunk kölcsönadni egymásnak. Mi így élünk :) barátként, házasságban.
2018. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18 éve tart, kedves 15-ös, és nem bántam meg.
2018. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az élethelyzetek sem azért történnek velünk, hogy megbánjuk, hanem azért, hogy tanuljunk belőlük.

Hogy mit?

Például azt, hogy nem megbánni kell, hanem elfogadni azt ami történt.

Miért?

Mert a múltat nem lehet tervezni!

A jövőt viszont lehet.

És amikor a jövődet tervezed, a jelenben élsz.

A jelen az egyetlen valóságod.

2018. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2 év után elváltam, csak az a baj, hogy most sem jobb egy 7 éves élettársi kapcsolatban... De itt legalább volt 3 csodás év is aminek cserébe most a poklot élem meg, ahogy már valaki leírta előttem...Kellett a fene nagy egyenlőség...41F
2018. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!