Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Testi vonzalom és a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi vonzalom és a házasság?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy 15 éve élek együtt a feleségemmel, Ő 38 és 43 éves vagyok. Van egy gyerekünk, biztos egzisztenciánk, lakás, autó. Mondhatni semmi problémánk nincs.

Viszont a testi vonzalom, az intimitás, vagy az ezeket megelőzendő viccelődések, játékok teljes hiánya jellemez minket. Vagyis a feleségemet. A szexuális életünk kimerül havi 1 maximum 2 előre betervezett kötelező "akcióból", persze ez is csak miattam. Én ezt megalázónak érzem, mivel egyáltalán nem akarja, így az van, hogy valahol csak kényszerből teszi meg, természetesen az ezzel járó totális passzivitással.

Viszont nekem egyre jobban szükségem lenne arra a gátlások nélküli, felszabadult és természetes érzésre, ami az intimitás alapja lenne. Maga a testiség is hiányzik, de leginkább az az érzés, hogy kellek a páromnak. Pillantás, mozdulat, gesztus, meglepetés stb.

LEhetőségem lett volna félrelépni, sőt, egy céges továbbképzésen a 10 pontos kolléganőm némi alkoholos befolyásoltság alatt rámmászott este... egy szál tangában. Nem tettem meg. Néha bánom, de nem vagyok az a megcsalós félrelépős fajta.


Viszont ma már ott tartok, hogy jövet-menet állandóan a nőkön legeltetem a szemem, és folyamatosan szexuális vonzalmat érzek feléjük, a gondolataim is kb. csak erről szólnak. Már a válás is megfordult a fejembe, viszont azankívül az ég világon semmi problémám nincs a házasságommal. Mondhatni célba értünk, megvan mindenünk. A válás egy katasztrófa lenne ezen a téren, ráadásul beállhatnék a 40-es magányos férfiak táborába, mondhatni 3 lépés hátránnyal.


Volt, vagy van valaki aki hasonló problémával küzd? Mi lenne itt a megoldás? Egyszerűen nem látom a fényt az alagút végén.



2018. nov. 17. 14:33
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz, de én nem fásultam bele, én 1000-rel pörögnék ha lenne értelme. Viszont a feleségemet egyáltalán nem érdekli, képtelen az orgazmusra, neki egy tortúra az egész. 1 póz 5 perc és kész. Persze ezt is csak kötelező jelleggel havi 1-2X. Mégis, mi motiváljon engem? Megalázónak tartom az egészet, olyannak érzem ilyenkor magam mint egy gusztustalan mosdatlan szakállas büdös hajléktalan. Ami én vagyok, ahogy kinézek nem kívánatos, sőt undorító.

Nagyon rosszul esik ez, és lélekben nagyon megérint.

Nem tudom hogy van-e összefüggés, de az utóbbi pár hétben gyakran előfordul szívritmus zavar nálam. Legutóbb vezetés közben, kb. 2 percig tartott, félre kellett húzódnom az útról, mert féltem hogy karambolozok. Az tény hogy nagyon stresszel a dolog, a gondolataim 90%-át ez teszi ki... és a reménytelenség. Ezek a ritmus problémák naponta legalább 50X jelentkeznek, az elmúlt órában is volt vagy 5. Nem hiszem hogy van kapcsolat a problémámmal, az idegesség nem okozhat ilyen tüneteket szerintem. Remélem majd elmúlik hamarosan.

2018. nov. 17. 17:03
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

nem szerelmes beléd a párod.


nekünk nőknek kell ez az érzés ahhoz, hogy legyen kedvünk szexelni.


szerintem már nem is szeret, inkább csak megszokott.


és de, a kapcsolatotokkal nagy gáz van, és nem mondhatod azt, hogy csak a szex nem működik.


nem lehet erre leredukálni a problémát, ti már mint nő és férfi nem vagytok egy pár, csak jogilag, de lelkileg-testileg éltek egymás mellett, aztán ennyi.


és túl kényelmes vagy változtatni ezen.


hát meg is érdemled a sorsodat.

2018. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem kényelmes vagyok, hanem lelkileg vagyok rá képtelen.
2018. nov. 17. 17:08
 14/33 anonim ***** válasza:
64%

a szexnek túl nagy feneket kerítesz.

pedig csomó más módon is ki lehet fejezni, hogy szeretjük a másikat.


és de, kényelmes vagy.


fosol attól, hogy újrakezdd, és jobb a langyos kaki.


ha most jönne egy nő, akinek kellesz, lazán bevállalnád, hogy legyen titkos szeretőd.


mert így nem kell válni, megmarad az asszony, a ház, és lenne, akit tömködj.



miért nem kezdesz valami értelmeset magaddal?


mert nem tudom, észreveszed-e, de tökre egocentrikus vagy.



a te örömöd, a te szexadagod, a te pánikod a szexhiány miatt.


részemről mindig utáltam azokat a pasikat akiknek a baszás ennyire kardinális kérdés.


és a nejedet is megértem, iszonyú deprimáló lehet egy kivert kutya képű, lógó farkú férj, aki állandóan abajgatja a szexszel.


kezdj el sportolni, végezz önkéntes munkát valahol, tanulj meg egy nyelvet, olvass rendszeresen... rengeteg dolog adhat értelmet az életnek, nem csak a szex.


ha meg ennyire nem bírsz a véreddel, akkor válj el, keress valakit, de ne csald meg az asszonyt soha.

2018. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
38%

14-es. Ismered a kérdezőt? Eléggé bunkó módon osztod az észt. Képzeld el, a szex igenis fontos egy kapcsolaton belül, főleg ha a férfi szereti a nőt.

A válaszaidból kiindulva 100% hogy egy nő vagy, abból is az okoskodó.


A kérdező normálisan leírta mi a helyzet, te meg jössz azzal hogy agoista meg szexcentrikus. Bakker, havi 1-2 szex mellett nem is csodálom hogy ki van idegileg.

Kíváncsi lennék, hogy hány férfi járna örömtáncot ilyenkor.


Az én meglátásom az, hogy válj el! Az eleje rossz, de túl lehet élni. Azán utána minden jön magától, ha nincs is senkid, akkor egy kicsit jobban kinyílik a világ előtted. A felhők felett mindig süt a nap! :)


Írj privit ha gondolod, vannak ötleteim, hátha tudok segíteni. A beszólogatókkal meg ne is törődj, ez jellemező az oldalra.

2018. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
17%

15. te meg mit képzelsz magadról?


leírtam a saját vélemébnyem, ehhez jogom van.


yeah, csaj vagyok.


ha te is az vagy, és ekkora szolidaritás ébredt benned a kérdező iránt, akkor akár össze is jöhetnétek egy kiadós kuforcra!

2018. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
65%

"A kérdező normálisan leírta mi a helyzet, te meg jössz azzal hogy agoista meg szexcentrikus."


helyesen: EGOISTA


nincs olyan szavznk, amit te írtál, hogy "agoista".



"Bakker, havi 1-2 szex mellett nem is csodálom hogy ki van idegileg."


ez a kérdező nézőpontja, én a feleségéét érzem magamhoz közelebb, és a neje számára, hidd el, ez a havi 2 alkalom is felér a többszörösével, mert nem szereti már a férjét, a háta közepére sem kívánja valószínűleg.

ha valakivel úgy kell szexelned, hogy nem vonzódsz hozzá, hogy rosszul vagy tőle, akkor egyetlen alkalomis baromira megviselheti, nemhogy több.

és ha így közelíted meg, akkor ez a havi 2 alkalom is azért van, hogy a kérdező kielégült legyen, vagyis a feleség próbál a kedvére tenni, ennyi telik tőle.


és mielőtt nagyon elkezded sajnálni a kérdezőt, talán a feleség is hozzárakhatná a magáét, ha tudna erről a kérdéskiírásról, mert aligha hiszem, hogy semmmi oka nincs annak, hogy ennyire kiábrándult a férjéből.

2018. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Kedves harcias Amazon!


A feleségem szimplán férfiagyú. Emellett alsó hangon is frigid. Nem én mondom, hanem ő. Kifejtette hogy egy válás után neki csak egy barátra lenne szüksége a beszélgetésekhez. Ha keresne is férfit, az első percben jelezné hogy kizárólag szexmentes kapcsolatra nyitott. Nem kell őt ide invitálni, elmondom én is.

Mivel én átlag libidóval rendelkezem, így a havi 1 olyan kevés, hogy annyira egoistává tett, hogy csak a szex jár az eszembe. Talán szeretnék még az életben csak 1X egy normálisat szeretkezni. Tudom, szégyenlem is az egoizmusomat.


Nem akartam egy teljes profilképet írni a feleségemről, a háttérről, mert nincs itt a helye.

Magamról csak annyit, hogy az én lelkiismeretem tiszta, ha sok nó csak a 10%-át kapta volna mint amennyit én adtam, boldog nőket látnék mindenhol. Ja, bocsi, ez már nálad a nagyképűség netovábbja.

Tudod mit? Nem érdekel. :)


Sőt, a céloddal ellentétben még fel is dobtad a napom! :D

2018. nov. 17. 17:47
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

# 18


ha frigid, miért csak most gond pár éve/hónapja a szex?


azt mondod 15 éve vagytok együtt.



ha meg mindig is gond volt, miért vetted el, hogyan lett ebből egxáltalán kapcsolat?


nekem olybá tűnik, hogy a múlban ez működött, és mostanra romlott el.


akkor pedig nem arról van szó, h. a nejed gyárilag frigid, hanem csak veled nem megy a szex.



és ő bár azt mondja, nem is vágyik rá, de simán lehet az, h. az ún. tanult tehetetlenség uralja a hangulatát, annyira kilúgozódott és apatikussá vált ebben a házasságban, hogy azt gondolja, már senki nem villanyozhatja fel.


pedig ez nem biztos, hogy így van.



amúgy meg hidd el, az a havi 2 alkalom is nagy teher neki, és szinte látom magam előtt, milyen kényszeredetten készül ezekre, és mekkora megkönnyebbülés neki, hogy letudta.


ebből a perspektívából nézve csak köszönettel tartozol neki, hogy bár neki egyetlen porcikája sem kívánja veled az intimitást, havi kétszer mégis használhatod a testét a saját élvezetedre.

2018. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
69%

ez egy szexista megjegyzés volz részedről: "harcias Amazon"


ha valaki ellent mert mondani a te patriarchális, szexre vonatkozó követeléseidnek, mert bizony úgy teszel, mintha neked a heti 3 szex alanyi jogon járna, akkor csípőből leamazonozod az ember lányát.


de akkor hadd javítsalak ki: nem amazon, hanem feminista vagyok.


a feminizmus pedig azt jelenti, hogy a nőket ugyanazok a jogok és bánásmód illeti meg, mint a férfiakat.


tehát a feleségednek nem lenne kötelessége egyszer sem dugni veled, ha nem akar, mert a teste az övé, a szexusa felett jó esetben önrendelkezik, és joga van házasságon belül is nemet mondani a szexre.


amit te csinálsz az valahol kényszerítés.


nem csak számít lélektani értelemben kényszernek, ha erőszakkal lefogod, hane ez a manipulálás is az, amivel érezteted vele, hogy neked ez jár, és neki kötelessége téged kielégíteni.


hát, nem kötelessége!


és ez a helyzet traumatizálhatja, ha úgy kell szexelnie, hogy valójában nem vágyik rá.

2018. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!