Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Testi vonzalom és a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi vonzalom és a házasság?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy 15 éve élek együtt a feleségemmel, Ő 38 és 43 éves vagyok. Van egy gyerekünk, biztos egzisztenciánk, lakás, autó. Mondhatni semmi problémánk nincs.

Viszont a testi vonzalom, az intimitás, vagy az ezeket megelőzendő viccelődések, játékok teljes hiánya jellemez minket. Vagyis a feleségemet. A szexuális életünk kimerül havi 1 maximum 2 előre betervezett kötelező "akcióból", persze ez is csak miattam. Én ezt megalázónak érzem, mivel egyáltalán nem akarja, így az van, hogy valahol csak kényszerből teszi meg, természetesen az ezzel járó totális passzivitással.

Viszont nekem egyre jobban szükségem lenne arra a gátlások nélküli, felszabadult és természetes érzésre, ami az intimitás alapja lenne. Maga a testiség is hiányzik, de leginkább az az érzés, hogy kellek a páromnak. Pillantás, mozdulat, gesztus, meglepetés stb.

LEhetőségem lett volna félrelépni, sőt, egy céges továbbképzésen a 10 pontos kolléganőm némi alkoholos befolyásoltság alatt rámmászott este... egy szál tangában. Nem tettem meg. Néha bánom, de nem vagyok az a megcsalós félrelépős fajta.


Viszont ma már ott tartok, hogy jövet-menet állandóan a nőkön legeltetem a szemem, és folyamatosan szexuális vonzalmat érzek feléjük, a gondolataim is kb. csak erről szólnak. Már a válás is megfordult a fejembe, viszont azankívül az ég világon semmi problémám nincs a házasságommal. Mondhatni célba értünk, megvan mindenünk. A válás egy katasztrófa lenne ezen a téren, ráadásul beállhatnék a 40-es magányos férfiak táborába, mondhatni 3 lépés hátránnyal.


Volt, vagy van valaki aki hasonló problémával küzd? Mi lenne itt a megoldás? Egyszerűen nem látom a fényt az alagút végén.



2018. nov. 17. 14:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
61%
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval, nincs is mit hozzátennem!
2018. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%

azt írtad most priviuben, hogy mennyit áldoztál bele.


szerintem a nejed is áldozttt éppen eleget ebbe: szült egy gyereket, vezette a háztartást, ő is részese volt annak, hogy felépítettetek egy közös életet.


ha meg ennyire nem megx, nem kell erőltetni, ez így nem élet.

2018. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%

Ha ennyire képtelen vagy lelkiekben véget vetni ennek, akkor szenvedj és tűrj. Mást nem lehet mondani.

Vagy ugorj rám 😂 Mit lehet erre mondani, most úgy őszintén?

2018. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lelkiekben nem bír véget vetni, hanem az anyagiak miatt.


lelkiekben ennek már kampec.

2018. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Kedves feminista aktivista!


A feminizmus jelenkori értelmezésébe ne menjünk bele inkáb, mert az inkább hasonlít egy torz, családellenes képződményre. A stílusod is nagyban megerősít ebben.


Mesélj már milyen joga nincs meg, vagy milyen joga sérül a feleségemnek? Ha már itt tartunk, meg is kérdezem tőle. Sőt azt is, éreztetek-e vele akármilyen szexista vagy a férfi dominanciából származó elnyomást.


Azt érzem te összekeversz engem valami büfögó-fingó, atlétatrikós alkesz követelőző panel prolival. Sajnálom hogy előtted ilyen férfi minta volt, de itt meg is jegyezném, hogy apám mind a mai napig segít anyámnak még a mosogatásban is, hogy mást ne is említsek. Tudod, én ilyen minták szerint nőttem fel. Anyám meg mindenben apám segítségére volt, ők így támogatják egymást most is. Ja, és anyám sosem sírt hogy el lenne nyomva mondjuk azért, mert főznie kellett. Én maradnék még ebben a normális világban, nem különösebben érdekelnek az "-ista" irányzatok.


Meg ha már ennyire küzdesz a nők jogaiért, akkor szólalj már meg akkor is, amikor a családon belüli női lelki terro r kerül terítékre. Vagy akkor, amikor a nők is kefélnek házas férfiakkal. Vagy amikor aranyásót játszanak.

Szerintem hagyjuk, te annyira súlytalan vagy az életemben, mint a világűrben egy porszem.


A nagy feminizmusoddal gondolkozz el azon is, miért nem működnek a férfi-nő kapcsolatok, a természetben meg miért működik minden tökéletesen addig, amíg az ember bele nem avatkozik.


Az erőszakoskodó, lusta és követelőző férfiakat én is elítélem, pedig nem vagyok feminista. Ehhez nem kell valami elborult baromság zászlaja alatt kardoskodni, bármennyire divatos is.

2018. nov. 17. 18:19
 26/33 anonim ***** válasza:
74%

ahhoz képest, hogy poszemnek sem tartasz, jó sokat irkáltál nekem.


"A feminizmus jelenkori értelmezésébe ne menjünk bele inkáb, mert az inkább hasonlít egy torz, családellenes képződményre."



ezzel el is árultad, hogy semmit nem tudsz a témáról.


ott kezdődik, hogy olyan nincs, hogy feminizmus, csak feminizmusok vannak, így többes számban, többfajta hulláma, áramlata, irányzata van ennek a területnek, olvass utána.


az egyik legnagyobb félreértés a témában, hogy férfigyűlölő, családellenes dolog, de ezt csak azok mondják, akiknek nincsenek erről ismereteik, egzakt tudásuk.


a feminizmus ellenben csak annyit akar, hogy a nő ugyanannyit érjen, ugyanakkora súlya legyen a szavának, ugyanolyan lehetőségei, esélyei legyenek, mint egy férfinak.


tehát ebben a szituban mondhasson nemet a szexre, ha nem akar szexelni, anélkül hogy szemrehányásokat tennél neki vagy manipulálnád.



"Mesélj már milyen joga nincs meg, vagy milyen joga sérül a feleségemnek?"


az a joga sérül, hogy lényegében nem mondhat teljesen nemet a szexre, mert kicsikarod belőle a havi 2 alkalmat.


nem győzöm hangsúlyozni, hogy ha valakinek nincs gusztusa valakihez, nem vonzódik már hozzá, teste-lelke nem kívánja, annak egyetlen alkalom is traumatikus lehet, olyan, mintha saját magán tenne erőszakot, hogy megfeleljen a férfi elvárásainak.



ő megmondta, hogy részéről szívesen elválna tőled.


ez lenne az egyetlen járható út.


én azt látom, te az egzisztencia, a pénz miatt jobban ragaszkodsz ehhez a házassághoz, mint a nejed.


ő valszeg boldog ember lenne, ha te belemennél a válásba.


sőt, mivel csak 38 éves, nagy eséllyel találhatna magánal valakit, akit tényleg szeret.


te tartod magatokat benne a szarban, tehát ne panaszkodj.

2018. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
62%
# 26 És ott a pont!
2018. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Szerinted én "kicsikarom" belőle? Mikor írtam én ezt?


Na jó hagyjuk, itt van egy másiki feminista is, beszélgessetek egy jó, erősítsétek egymást hogy mennyire el vagytok nyomva. Tudod, az izmusok azokat gyűjtik be, akik maguk is a "sérelmek" áldozatai.


Én évente több mint 20 fát ültetek, állat menhelyet támogatok, és életmentőként dolgozom. Ami azt jelenti, hogy már 2X voltam kórházban azért, hogy más ember haza tudjon menni a szeretteihez.

Kb. ebben a mentalitásban élek otthon is, a szex nálam mint szívből-lélekből jövő dologként működik. Erre jön még rá az a nagyon csúnya biokémiai reakció is, amit a nemes természet az emberekre vetett ki büntetésül.


Jó lenne ha értelmesebb dolgokra pazarolnád a drága idődet, mint kiforgatod a szavaimat, és rám akarod húzni a csúnya elnyomó szexista férfi jelmezt. Mondanám hogy nevelgesd csak a párod, bár ezt költői feltevés volt, hogy TE + egy FÉRFI. Köszönöm hogy harcba szálltál velem, de megnyugtatlak, nem kell tőlem tartania a nőknek. Szóval nyugodtan álomba merülhetsz este...

2018. nov. 17. 18:45
 29/33 anonim ***** válasza:
73%

"Szerinted én "kicsikarom" belőle? Mikor írtam én ezt?"


azt írtad, hogy a nejed nem akarna egyszer sem lefeküdni veled, és ez a havi 2 alkalom is azért van, mert te akarod.


a kicsikarásnak nemcsak a fizikai erőszak lehet a módja, hanem a lelki manipuláció, a ráhatás.


ő egyszer sem szexelne veled legszívesebben, azért szexel, mert te ezt elvárod tőle.


a másik fals sztereotípia amit írtál, hogy megkérdőjelezed, hogy egy feminista szeretheti-e a férfiakat.


ez megintcsak azt igazolja, amit mondtam, hogy teljesen téves prekoncepcióid vannak a témában, és hülyeségekkel van tele a fejed.


heteroszexuális vagyok és jelenleg is nagyon szerelmes.

2018. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
60%
Kedves Kérdező! Ez a nő - akit te harcias amazonként definiálsz/degradálsz - érted harcol...
2018. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!