Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt, hogy egy házasságban a nőnek nincs szava, el kell mindent nézni a férfinak?

Figyelt kérdés
Ha ő sokat dolgozik,ő a mártír, mert mindezt a családért teszi. Ha a haverjaival bulizik, ez neki jár. Ha ezt a feleség szóvá teszi,őa házsártos feleség, aki nem örül a férje örömének. Persze ezt úgy, ha a feleség a szüleihez szeretne elmenni két napra, abból olyan oltári cirkusz van, hogy csuda. A feleség nem mehet sehová, mert neki a háztartás és a gyerek és a munkahely a dolga. Na meg persze este legyen dögös, mindent bevállaló k...va.
2019. jan. 27. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem is tudom, ahány házasságba bele látok, több mint felénél, határozottan a nőnek van erősebb szava.
2019. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Te hol élsz? Valami középkorban ragadt román falucskában? Egyébként csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.
2019. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eleinte igen, hagytam magam kihasználni. Azt hittem, ezzel mutatom ki, hogy szeretem. De sajnos ellenem fordultak a dolgok. Csak az a szomorú, hogy a szüleim is így gondolják, meg az ismerősök is. Mert szegény mennyit dolgozik éld neki ennyi jár. És én? Nekem mikor lesz csak 1 napom, mikor kizárólag magammal foglalkozhatok?
2019. jan. 27. 11:38
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az a nő, aki nem szerető, hanem élettárs, pláne feleség lesz, az megérdemli a sorsát!


A konkrét kérdésre, mind a 2 leléphet, bulizhat, de a férfinek igen, több jár!

2019. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És miért jár több?
2019. jan. 27. 11:46
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem jár több. A 43% egy hímsovi troll.
2019. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Mert még sokan manapság is az őskorban érzik magukat.

Én nem néztem el mindent, el is váltam.Én is ember vagyok nekem is jogom van ahhoz, amihez egy férfinek.Semmivel sem vagyok alávalóbb tőlük.

2019. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Az én apám is ilyen volt. Látva, hogy anyám hogy élt, én minden kapcsolatomat úgy kezdtem, hogy lefektettem a szabályokat. A páromnak anno amikor elmondtam, hogy: azt húzok fel, amit akarok, oda megyek a barátnőmmel, ahova akarok, cserébe persze ő is, kiröhögött. Nem értette, hogy ezt egyáltalán miért kell mondani.

Igaz, ti nem vagytok az elején, de mond el neki, hogy te attól, hogy a felesége vagy, attól még egy különálló, felnőtt! ember vagy, és nincs joga megmondani, hogy mit csinálj! (Jó, persze értelmes kereteken belül.) Ha nem tetszik neki, adj ultimátumot. Hidd el, meg fogja gondolni magát, amikor nincs egy tiszta gatyája se, és jobban megbecsüli majd, amit teszel érte. Persze nekem nincs gyerekem, tudom így könnyű okoskodni. De emlékszem, mennyit győzködtem anyut, hogy hagyja el apát, mert tönkreteszi magát. De ő nem akarta, mert a tesóim még kicsik voltak, az én albimba meg nem fértünk volna el ennyien. Na, egyszer "elhagyta" egy hétre. Sírva könyörgött, hogy menjenek vissza. Utána minden megváltozott.

Bocsi a hosszú valaszért

2019. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Ezt csak a hímsoviniszta kretének gondolják így.
2019. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki mondja ezt? Az valami begyöpösödött véglény. Amúgy meg normàlis pàrt kell vàlasztani, akkor nem ilyen lesz a hàzassàg. Ennyi.:). Erre mondjàk, hogy mindenki egye azt amit főzött...
2019. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!