Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házasságban miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságban miért mindig a nőnek kell elnézőnek, meg jófejnek lennie?

Figyelt kérdés
A férjem megbántott, évek alatt leépítette az önbizalmam. Most jön haza jó pár nap után. Anyám azt mondta, főzzek neki finom ételt, így várjam haza. Miért kellene?
2019. febr. 3. 09:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell elnézőnek lennie mindenben.Az viszont jó kérdés, hogy miért hagytad neki, hogy idáig fajuljon a helyzet?

Én nem várnám haza semmivel sem ezek után, főzzön magának, ha akar.Inkább elgondolkodnék azon, hogy miért vagyok gyáva kiállni magamért.

2019. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Hogy ne kapjál még egy büdösnagy pofont is a leépítés mellé, na mars főzni! Aki évek alatt mást sem csinál, csak bánt és ki használ, annak hogyhogy a felesége vagy?

32/f

2019. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát, sosem volt merszem lépni. Meg talán még szerettem is. Most már nem. Annyira nem érzek iránta semmit, hogy az borzasztó.
2019. febr. 3. 09:12
 4/24 anonim ***** válasza:
9%
Mert ha "alfahímet" választottál, akkor ilyen ez.
2019. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%
Erre kondíciónáltak vagy kondíciónáltad magad. Egy kapcsolat olyan lesz amilyen feltételeket elfogadnak a felek egymás közt.
2019. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos az elején nagyon elrontottam.
2019. febr. 3. 09:15
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Ilyrnkor felesleges már jófejnek lenni. Én az asztalt borítanám rá kb.
2019. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Te ebben nőttél fel, anyád most is erre idomít.

Nem kell mindent eltűrni, de te megteszed, mert neked fontosabb, hogy jujjci, csak el ne váljatok, mert mekkora ciki elvált nőnek lenni. Inkább nyelsz 50 évig.

Nem vagyok senki lábtörlöje. Tudod mi várná ez után? Egy üres lakás, meg a válóperes papírok a konyha asztalon.

2019. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Mindjárt jön a tetragenyó fröcsögni, vigyázz!

Főzbe a bánat, pláne ha ilyen ember. Ha nem szereted, próbálj elszakadni, szedd össze magad anyagilag és lelkileg, ne engedd hogy alázzon, egy életed van!

2019. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb bajom, hogy a gyerek meg alig várja, hogy hazajöjjön. Úgy, hogy míg odavolt, talán kétszer beszéltek, tíz nap alatt. Még sírt is, hogy hiányzik az apja. Lett telefonja a gyerkőcnek, felhívta róla, azon sem kereste.
2019. febr. 3. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!