Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassagban élő nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassagban élő nők, ti kaptatok a ferjetektől ékszert vagy bundát?

Figyelt kérdés
Köszi

2019. febr. 7. 16:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltunk házasságban, de hosszú komoly kapcsolatban voltam exemmel. Ékszert kaptam tőle, de nem ilyen méregdrága dolgokat, amire a kérdés enged követkztetni (mert mégis a bundával egy lapon említi)… a legértékesebb ékszer, amit kaptam tőle, egy ezüst ékszerszett volt (fülbevaló + medál), de vett nekem bizsut is, meg kézműves ékszert is, ha látta, hogy tetszik nekem.


Bundát nem, és őszintén, nem is örültem volna neki, nagyon nem a stílusom.

2019. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Mindkettőt kaptam már.
2019. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férjem, de ékszert igen, bundat nem. Fel sem venném.
2019. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
2 eljegyzési gyűrű, meg a karikagyűrűm van és ennyi:). Egyébként nem, nem vagyok oda az ékszerekért. Egyszer majd szeretnék egy acél nyaklàncot szív medàllal, de ràér. Most màsfél méteres plüssmacit kapok a szülinapomra, mert meséltem neki, hogy gyerekkori àlmom volt egy ekkora plüss.:) Amúgy nőnapra plüss viràgot, egyébként meg évente 5-6 alkalommal könyveket kapok tőle mert imàdok olvasni. Nem vagyok nagy ékszeres, bundàt fel se vennék soha, szóval felesleges lenne. Ezt tudja is.
2019. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%

Minden alkalomra ékszert (is) kapok, mert tudja, hogy szeretem.

Van kettő bundàm, (műszőrme!), a másodikat tőle kaptam, de csak akkor veszem fel, amikor olyan helyre megyünk, ma pl megyünk bevàsàrolni, nyilvàn nem abban megyek.

2019. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az ékszer-bunda mánia nálad?
2019. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Kettes vagyok, a bunda kimartad, igen kap azt is eredetit és a bundában benne az élő állat, mivel mindketten oda vagyunk az állatokért. Természetesen az élő állatokért.
2019. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok az a bundás típus.Szerintem nyanyás.Hacsak nem egy hófehér, csinos, szolid műszőrme kabátról lenne szó..Olyat elfogadnék.Ékszert még egy férfitól sem kaptam.Bár örülnék neki,mert azzal is kifejezné, hogy értékel annyira engem....

Ruhákat, virágot, ilyen apróságokat kaptam.Volt, akitől elektronikai cuccokat (video, vasaló ilyesmi ), ő volt amúgy is minden téren a legrendesebb.

2019. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bundát nem, ékszert igen. Autót is.
2019. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha milliárdos lennék, akkor se hordanék ékszert vagy bundát. Ennek ellenére kaptam kapcsolatunk elején ékszert.
2019. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!