Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van okom féltékenynek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni, ha a férjem egy másik nő képe alá azt írja: "gyönyörű vagy"?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
elég analfabéta egy férfi lehet :D
2019. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Instán is olvasni gyöngyszemeket, férjektől, apáktól, kedvesektől csinos nők képei alatt, közben közös fotó ott virít az otthoni idillről, hehe.
2019. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Bele se merek gondolni hogy mit tenne a felesegem ha ilyet csinalnek mint a ferjed :D
2019. febr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
de az már mennyivel másabb ha egy nő írja oda egy nőnek, hogy gyönyörű vagy...vagy a nő egy férfinak, hogy jól nézel ki....
2019. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%

A nőnek éreznie kell, hogy a férje szereti-e vagy nem. Ha érzi, hogy szereti, akkor nincs ezen mit agyalni. Tetszik neki, naés! Tudomásul kell venni, hogy mindenkinél van szebb. És tenni kell a másik megtartásáért.

Nálunk nincs ezzel probléma. Sokszor a feleségem hívja fel a figyelmemet, hogy milyen szép egy nő, vagy milyen izgi mellei vannak. Meg is beszéljük, hogy nekem is tetszik, vagy hogy nekem az a másik jobban bejön. Ez fordítva is így kell legyen.

Kell a konkurrencia minden nőnek és férfinak. Nem laposodik el a kapcsolatuk. Mindegyik figyel a másikra, kedvére tesz, hogy ő maradjon az legjobb a másik szívében.

Nem az a fontos, hogy egyetlen legyen, hanem az, hogy az első, a legfontosabb. Ezt a legtöbben elfelejtik!


A legrosszabb gondolat, na ezt megfogtam, most már nem kell szépnek, erősnek, okosnak, kedvesnek maradnom, tenni érte, hogy továbbra is én legyek nála az első!

2019. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Szerintem önmagában nem az a gáz, hogy egy nőt megdícsér, hanem az, hogy hogyan. A "gyönyörű" az erős kifejezés szerintem, van egy bizalmas kicsengése, ilyet felületesen nem ír az ember, én egy pasitól ezt bizalmaskodásnak venném, ez több, mint egy szimpla bók vagy kedveskedés. Szóval igen, féltékeny lennék. Ha csak olyasmit írt volna, hogy csinos vagy, jól nézel ki, ilyesmi, azon nem akadnék ki egyáltalán.
2019. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
..ezt komolyan kérdezed?🤣🤣🤣
2019. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Morning ***** válasza:
12%

Hááát nem biztos, hogy van okod a féltékenységre, lehet, hogy csak önbizalmat akart önteni valakibe, vagy ötszáz éve posztolt magáról képet az illető, aki csak haver és csak visszajelzésként ment.

Szóval szituációtól, személytől függ, hogy ez udvarlásnak minösülő megjegyzés volt-e..


De tény és való, hogy egy férj dicsérgesse inkább csak a feleségét! :) Visszatetsző ha más nőket dicsérget.

2019. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
azóta mi a helyzet?
2021. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!