Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet azon túllépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azon túllépni, hogy a férjemnek teljesen más kinézetű nők tetszenek, mint én?

Figyelt kérdés
Múltkor kifejtette, hogy neki a vékony, cicis csajok jönnek be. Hát én ennek pont az ellentéte vagyok. Sokszor piszkál is emiatt, hogy hogy nézek ki, csúfolt már bálnának is, pedig nem vagyok annyira dagadt. Diétáztam, fogytam is, de most stagnálok. Sajnos így a szexhez sincs kedvem, úgy érzem, akkor is csak azt látja, hogy hol van feleslegem, nem tudom elengedni magam.
2019. febr. 27. 12:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mért nem ilyet választott magának?Jókor fejti már ki a véleményét...Igazi IQ bajnok.

A helyedben ezt megmondanám neki+ hozzátenném, ha nem tetszik, arra van az ajtó.

2019. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: úgy, hogy elválsz, ott hagyod és keresel olyat, akinek tetszel.
2019. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy akkor ne nézzen rám.
2019. febr. 27. 12:08
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Ne maradj egy olyan férfi mellett, aki porba tiporja az önbecsülésed! Legyen az ő baja, hogy a vékony csajok jönnek be neki, nincs ezzel gond, de ne legyen annyira képmutató, hogy a feleségének ilyet mond... ennél többet érsz!
2019. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván totál 0 az önbecsülésed,. ez érthető, mert nem tetszel magadnak sem, erre még be is szól iylet, hogy totál leépítsen téged, és azt hidd, senkinek se , aztán ragaszkodj hozzá, akármilyen idióta. Szerinted milyen nő van együtt olyannal, aki bálnának csúfolja? El se akarom hinni, hogy tényleg van ilyen, aki csúfol így felnőttként valakit...
2019. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem választott olyat, mert ahhoz már nem volt töke a kis féregnek. :) Én eltakarítanám a háztól pedig férfiként írom ezt.
2019. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, mégis hol talált volna magának még egy ilyen lábtörlőt, akit kedvére alázhat és aki még így is vele marad és mossa a szaros gatyáit?
2019. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Megette a fene az ilyen férjet, csak annxit írhatok.
2019. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%

Ha régen nem így néztél ki,akkor el kéne gondolkodni,hogy talán a régi formádat kéne megközelítőleg elérned,és nem csak olyan tessék-lássék módon próbálkozni.Bár a férjed stílusa is erősen kifogásolható,akár hogyan is legyen.Nekem azért ilyenkor mindig eszembe jut,hogy van a történetnek egy másik oldala is.Na de a ezt most nem ismerjük.

Ha viszont mindig is ilyesmi voltál,akkor erre akkor kellett volna gondolnod mielőtt hozzámentél.

2019. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

"Ha viszont mindig is ilyesmi voltál,akkor erre akkor kellett volna gondolnod mielőtt hozzámentél."


Inkább a bunkó férjének kellett volna a házasság előtt gondolkodni!Miért csak most közli vele?

2019. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!