Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet azon túllépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azon túllépni, hogy a férjemnek teljesen más kinézetű nők tetszenek, mint én?

Figyelt kérdés
Múltkor kifejtette, hogy neki a vékony, cicis csajok jönnek be. Hát én ennek pont az ellentéte vagyok. Sokszor piszkál is emiatt, hogy hogy nézek ki, csúfolt már bálnának is, pedig nem vagyok annyira dagadt. Diétáztam, fogytam is, de most stagnálok. Sajnos így a szexhez sincs kedvem, úgy érzem, akkor is csak azt látja, hogy hol van feleslegem, nem tudom elengedni magam.
2019. febr. 27. 12:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
12%
A szokásos,Téged nem zavar hogy nem olyan mint volt akkor őt se zavarja.Te szültél Neki gyereket,ez van.Ìrtam.azt is hogy a stílusa nem remek,de a Te gondolkodásod is elég egyoldalú
2019. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy visszakapná tőlem ugyanezt. Én a helyedben nézegetném az izmos sportos pasikat, s persze véleményezném is neki, hogy nekem sokkal jobban tetszenek a jó testű pasik.
2019. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Otthagynám a francba az ilyet, aztán beletennék apait-anyait, hogy jó formába hozzam magam,, és keresnék egy normálisat, akinek tetszem, és nem tiporja a sárba az önbecsülésemet. Belőle meg kihajtanám a maximális gyerektartást, és élvezném az apás hétvégéket, amikor a gyerekeim az apjukkal vannak, én meg pasizhatok.


Legalább neki is lenne alkalma rá, hogy megtapasztalja, hogy az ő árfolyama is sokat esett az évek alatt, nem csak a tiéd.

2019. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy a kérdező hogy néz, egy párkapcsolatban, házasságban akkor is megvan a maga módján az információ közlésére. És nem az, hogy beszologat a másiknak. Én is szedtem fel pár kilót a kapcsolatunk eleje óta, én is szültem gyereket, és még van rajtam úgy 5-6 kiló felesleg. De a férjem normálisan megmondtam nekem, hogy így tetszem neki, és ha majd túlzásba esek, és jobban meghíznék, akkor majd fog szólni, de azt kulturált hangnemben és stílusban teszi majd, nem pedig a földig alázva. Itt a stílussal van a gond, nálam ez a stílus már válóok lenne.
2019. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!