Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit jelent ha a hazassag utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a hazassag utan a pasi elhizik, nagy hasat ereszt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
pontosan azt amit gondolsz.
2019. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmire
2019. márc. 12. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A házasság után eltelik x év, és minél idosebb valaki, annál eselyesebb az elhízás altalaban. 30-40 felett lassabb az anyagcsere, kevesebbet sportolnak a legtöbben.
2019. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Azt jelenti, hogy nem kapsz napszúrást.

32/f

2019. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jól főz a felesége.
2019. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivel általában nem kell már küzdeni senkiért és megfelelni, elhagyják magukat. Ez nőknél is jelenség.
2019. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetika, legalábbis nálunk. Férjem apja is és nagyapja is 50 évesen kezdett el pocakosodni, és 5 év alatt elérték egy kifejlett bálna méretét úgy, hogy közben előtte 49 évig mindkettő egyszálbelű volt és nem volt életmódbeli váltás egyiknél sem. Felteszem, 15 év múlva az én emberem is ledolgozza, hogy a gyerekeink első 9 hónapjában meg én voltam/vagyok/leszek bálnányi.
2019. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!