Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a helyzetben mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi lenne igazságos?

Figyelt kérdés
Én nőként boltban dolgozom, mindennap 8-16.30-ig, majdnem 18 mire haza érek.Ezután elpakolok,eszem,fürdöm,és már itt is az este.Párommal esténként még telefonon is beszélünk,az is idő.Ő Dunántúlon dolgozik,és olyan szerencsés helyzetben van hogy még a hétfő is szabad nemcsak a hétvége.Tőlem jelentősen jobban keres.Az a problémám hogy mivel nekem eleve egy szabadnappal kevesebb van, és órában sem dolgozom kevesebbet,fárasztónak találom hogy egyedül vigyem a háztartást,meleg ebédet csomagoljak azokra a napokra is amikor itthon sincs.Mert ő csak azt mondja,nekem jó,én vagyok itthon hét közben.De hát olyankor nincs is életem.Hétvégén meg nagyjából az ő egész heti meleg étkezéséről gondoskodjam.Ez miért az én dolgom ha én is ugyanannyit vagyok munkában mint ő?Csak azért mert én alszom itthon hét közben?Már amiatt is fáradtabb vagyok mert eggyel kevesebbszer aludhatok vele ellentétben.Mi a véleményetek,máshol hogyan mennek ezek a dolgok?
2019. ápr. 3. 17:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tévedsz utolsó már mondtam neki hogy fáraszt a főzés ilyen mennyiségben,én is dolgozom.Nem nagyon szól semmit csak annyit,hogy nekem már ez is teher?Látom hogy elvárja.Jobban szereti az otthoni kaját gondolom azért nem megy kajáldába.Meg nem azért nősült meg hogy kajáldába kelljen járnia.Tudom hogy párom ezt érzi.
2019. ápr. 3. 19:07
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Szóval azért nősült, hogy valaki főzzön rá. Ezt vagy elfogadod vagy legközelebb a fejére öntöd :)

Szerintem a legtöbb nő szívesen főz a férjére, de csak addig, amíg értékelik a munkáját és nem válik feladattá. Amint magától értető lesz és nincs érte köszönet, kitör a feminizmus :)

Egyébként meg az lenne igazságos, ha fele-fele végeznétek otthon házimunkát.

2019. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen tuskót, komolyan. Simán elhagynám, menjen vissza a mamához.
2019. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hanem lehet vele megbeszélni akkor szimplán egyik hétvégén szimplán csak letenném a "lantot" és nem főznék, helyette azt csinalnám amit ő szokott addig amíg te főzöl.


Én osztom, hogy megbeszélhetjük hogy a főzés női munka, csak akkor ennek megfelelően a "vadászat" meg ffimunka :-D

2019. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Andi80018 ***** válasza:
Én azt mondanám neki, ha kell az állandó főtt kaja, akkor tartson el, vagy dolgozz mondjuk 4-6 órában. Valamit valamiért. :-) Én tuti nem főznék neki mindennap, oldja meg. Viszont én nem is lennék egy ilyen palival, aki nem érti meg, hogy nem a konyhában élek csak, meg a melóhelyemen. Amúgy milyen hülye kapcsolat ez, te itt, ő ott. Semmi értelme.
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!