Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha felveszem majd a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felveszem majd a férjem nevét, használhatom így?

Figyelt kérdés

Most nem az igazit írom ide:


Legyen a jövendőbelim:


"Kis Ernő"


Az én nevem legyen:


"Varga Petra"


Ha úgy veszem fel a nevét, hogy: "Kis-Varga Petra" lesz belőle attól függetlenül bemutatkozhatok(akár hivatalos ügyben) szimplán "Kis Petra"-ként?


Tudom butus kérdés, csak nem igazán tudom, hogy működik ez a "névváltás" dolog😅



2019. ápr. 28. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem lehet 3 keresztneved adni csak 2-t.
2019. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én megtartanám az eredeti nevemet, ha az különlegesebb
2019. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 részben meg is tartom ezért akarom a kötőjeleset, de szeretném, hogy meglegyen ez a fajta hivatalos öaszetartozás is ^^
2019. ápr. 29. 07:46
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám Kovács Jánosné hivatalosan, de mindenhol Kovács Erzsébetként mutatkozik be, és munkahelyen is ezt használja. Természetesen hivatalos helyen (szerződések, banki dolgok, stb.) a rendes férjezett neve szerepel.
2019. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!