Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gáz ha háztartásbeli feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha háztartásbeli feleség szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 12:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem.

Te tudod, Te életed.

Ha neked úgy jó! Én sok előnyet nem látom, csak hátrányt tudok.

Ha találsz olyan férfit, aki eltart, akkor hajrá.

N27

2019. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sem, a te életed. Szabad felhasználású.


Én biztos nem lennék az, ha nő lennék.

2019. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

A te életed, ne foglalkozz azzal, hogy ki szerint gáz. A lényeg, hogy te és a párod egy állásponton legyetek a témában, senki más véleménye nem számít.

Számomra elképzelhetetlen, hogy boldog legyek ebben a szerepben, üresnek, monotonnak és végtelenül unalmasnak találnám, de mások vagyunk, más ambíciókkal és igényekkel és ez így is van rendben.

2019. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen. Mi motivál erre? Nincs semmi célod az életben?
2019. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem ajánlom, 24 órás meló sajnos, semmivel sem könnyebb, mint egy munkahely. Valódi htb ugyan még nem voltam, nem is szeretnék lenni, de egyetem mellett csak néha dolgozom, így enyém a házimunka.

Bevásárlás, főzés, mosás, takarítás, néha azt se tudom, hol a fejem. Inkább járnék suli mellett dolgozni, de akkor azt, amit keresek, fizethetnénk a bejárónőre, mert a párom este jön haza, van, amikor én is, nem jutna időnk még a lakást is rendbetenni, úgy, hogy nekem minden napra készülni is kell.

De nem ítélem el, aki boldog htb-ként, az ő dolguk.

2019. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz, de legyen "ejtőernyőd"!


Olyan szakma, vagy dugipénz, vagy drága tárgyak, amiből talpon tudsz maradni, ha kidob/meghal a kanod!

2019. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Aki szerint nem ciki, az 0%.

Ki utálja ennyire a htb-ket? :D

2019. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem.
2019. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem is az hogy 'utálják a htb-ket' de nem reális hosszútávon htb-nek lenni Most.-n, főleg ha a férjed nem a felső 5000 tagja... Es meg akkor is könnyen kieshetsz a kosárból, ott állsz majd pucér seggel meg egy szakajtó gyerekkel. Nem egy életbiztosítás.
2019. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Rockarc ***** válasza:
83%

Letunt kor a htb. 3 kiskoru gyerek mellett lehet esetleg letjogosultsaga, de masok is meg tudjak oldani, es viszonylag keves not erint a 3+ gyerek.


Ha a gyerekek nagyobbak lesznek, akkor mit akarsz csinalni? Celtalan, a kapcsolatban alulertekelt emberek szoktak htb-k lenni. Raadasul rohadtul nagy csapdaban leszel, ha az idilli hazassag rosszabra fordul, mert 0 beveteled lesz. A 21. szazadban ez mar vallalhatatlan dolog. Osszatok el a hazimunkat, es munkahelyben gondolkozz.


43F

2019. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!