Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjetek csaladja nem fogadna el titeket?

Figyelt kérdés
Mi lassan 9 eve vagyunk házasok a férjemmel, de a párom csaladja valamiert nen tud engem elfogadni. A mi házasságunk nagyon jó, semmi problema nem merul fel, csak hát a ferjem kwdves rokonsága egyszeruen mar gallyra vag idegileg teljesen. Minden heten kell velük talalkoznim, mert aposomnal van csaladi osszejovetel, de en mindig ugy jovok el onnan hogy megbantanak valamivel. Mar a nezesuk is felem kiakaszto. Ti mit tennetek a helyemben?
2019. máj. 23. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem mennek a helyedben. Habeddig nem fogadtak el, mar nem is fognak. En is igy vagyok a ferjem csaladjaval, amennyirenlehet, kerulom oket, de sajna egy udvarban lakunk apossal, igy eleg nehez. Ha nem laknank egyutt, tutira SOSE mennek hozajuk.
2019. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kötelező? Hát be is baxna, már bocs.

Engem sem fogadnak el, egy évben kétszer tiszteletemet teszem (karácsonykor és egyikük születésnapján), aztán ennyi volt.

2019. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a helyzetet párodnak kéne megoldani és kiállni melletted.

Engem sem bírnak a párom szülei. Amikor ezt kijelentették neki anno 2 órás fejmosást kaptak, hogy mi a francot képzelnek magukról. Utána még 2-3 alkalommal próbáltak fúrni, akkor szintén elzavarta őket párom. Én vagyok a családja, mellem áll, ennyire egyszerű. Nem lennék együtt olyan emberrel aki nem tud kiállni értem és annyira gyerek, hogy nem tudja leteremteni apukáékat ha rosszul bánnak velem.

2019. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Beszéltél már erről a férjeddel?!?
2019. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Te a férjedhez mentél hozzá feleségül. Ő Téged választott, így most ti egymásnak vagytok a család. A férjed családját nem választottad. Tehát nem kell velük semmilyen kapcsolatot tartani "csak azért mert a férjed családja" ha ők nem vevők erre. Pláne nem erőltetni. Olyan meg nincs hogy valami kötelező, max. családi szokás, de ez abszolút elhanyagolható.
2019. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kötelező? Fegyvert tartanak a fejedhez vagy megzsarolnak hogy már pedig menni fogsz? Viseld akkor a "kötelező" látogatásokat csak akkor ne sírj itt.
2019. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom, ez nagyon nehéz, de valahogy muszáj lenne kibékülni a szüleivel, mert ez így hosszú távon borzalmas lesz. Szerintem az nem megoldás, hogy nem mész el többet, ezzel csak még mélyebb árkot ástok magatok közé. Első körben a férjeddel kéne beszélni, hogy ez mennyire bánt téged, és először ő beszéljen a szüleivel. Ha legközelebb ott vagy, próbálj kedves lenni, mosolyogj, esetleg kérdezd meg, hogy mit segíthetsz, pl. segítesz teríteni anyósodnál, stb. Sok szerencsét! :)
2019. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!