Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem akar feleségül venni?

Figyelt kérdés
5 éve együtt vagyunk, már alig várja hogy gyerekünk legyen, megtervezte az egesz jövőnket, de egyszerűen nem akar házasságot. A szülei elváltak, már sokszor beszéltünk erről, hogy nekem ez fontos, mintha az öt nem is érdekelné. Neki ez sose volt fontos azt mondja, mondta már azt is, hogy nem akar a családtagjai előtt "szerepelni". Iszonyat csonka családja van, ha vsn benne 3 ember, akivel igazán tartja a kapcsolatot, sokat mondtam. Miért van az, hogy ilyen dologban csak a férfi döntése a mérvadó, mert ő az, aki megkéri a lány kezét? :(
2019. máj. 25. 23:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*de=te
2019. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 lilla64 ***** válasza:
88%
Ha én házasságot akarok,megmondom a páromnak,vagy összeházasodunk,vagy vége.Nem kell szerepelni senki előtt.Polgári házasság 2 tanúval és el van intézve.Ha gyereket akarnék én se élnék csak élettársi kapcsolatban.
2019. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a tobbiek is mondtak neked is van dontesi jogod. Belenyugszol vagy elhagyod. Mindketto jo dontes es lehetsz utana boldog. De donthetsz ugy is, hogy figyelmen kivul hagyod a szavait es terveket szosz, hogy szules utan majd talan megker, es amikor ez nem tortenik meg sertodott leszel es immar gyerekkel fogsz vele szakitani. Ebben az esetben biztosan nem leszel boldog. Tanulsagos volna viszont mkndkettotok szamara, te megtanulnal kiallni magadert, o meg belatna, hogy tenyleg nem a papiron mulik a boldogsag. Paradoxon, de o most abban hisz, hogy a papir _hianya_ az mindent garantal. Majd meglatja, hogy nem. :)
2019. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a férfiak döntése. A kapcsolat elején tisztàzni kell , hogy passzoltok e ilyen téren vagy sem. Én nem maradnék egy percig se olyannal aki nem vàllal fel a törvényes hàzastàrsaként, hivatalos hozzàtartozójaként.

Igen , nőként lehet úgy dönteni, hogy nem leszek valaki csaja egész életemben, mert màsra vàgyom. Mi az elején àtbeszéltük ezt a dolgot, kiderült, hogy passzolnak egymâshoz a vàgyaink, elképzeléseink aztàn, mikor úgy érezte, megkért, és 1,5 év utàn össze is hàzasodtunk. Gyerekre nem vàgyunk.

2019. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
A házasság csak egy papír. Papír nélkül is nagyon boldogan élhet egymással két ember.
2019. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
igaza van azoknak akik azt irtak hogy te meg kozolheted ha nincs hazassag te elettarsi kapcsolatba nem szulsz gyereket.
2019. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 Akkor miért fél annyira aláírni azt a "csak egy papírt", ha semmit nem jelent, de a szerelmét azzal tenné 100%-ig boldoggá? Ja, mert mégsem csak egy papír.
2019. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia végül a felesége lettél?
2022. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!