Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudtátok, hogy ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy ő az igazi csajok?

Figyelt kérdés

Persze fontos a szerelem is. De emellett mas dolgok is fontosak...

L


2019. júl. 1. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint hogy ő az aki biztosan kell nekem? Hat mondhatni ez olyan mint a pókösztön vagyis már Peter bizsergés 😅😂 de komolyan ezt valahogy érzi az ember hogy igen ő kell nekem mèg ha nem is tudatosul benne!
2019. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ilyen nincs, hogy "tudja" valaki. Max vagy úgy alakul, vagy nem, de így előre tudni... Hát haha.
2019. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyet egyszerűen csak tudja az ember. Megismered a másikat és tudod, hogy ő lesz a tökéletes társ mert megvan benne kivétel nélkül minden amire szükséged van és amit kerestél. Ehhez persze kell nem kevés önismeret. Ez az amit a kezdetekkor, néhány hónap után már látsz. Utána telnek az évek és még mindig fülig szerelmesek vagytok, ekkor leszel tényleg biztos a dologban.
2019. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Edricus nem mindenki olyan be fordulós mint te... Hogy találomra valaki lesz mert ha nincs lo jo a szamár is vagy ha szamár sincs akkor jo lesz a fa meg a fű is.... qurvára nem...
2019. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

#4


Nem is erre gondoltam, te paraj. Hanem arra, hogy ilyen érzés nincs. Azzal semmi gond nincs, ha valaki megválasztja kivel van - sőt ezt így is kell.


De komolyan, szerinted nem egy vicc azt gondolni, hogy "hű, ő lesz az igazi örökre"... Mikor általában a jövő hetet nem látni előre? Semmiről nem lehet állítani, hogy örökké tart meg "az igazi".

2019. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem azt írtam hogy ő lesz örökre hanem egyszerűen érzed hogy ő kell neked! Bármi áron mert ez a Peter bizsergés (aki nem látta az írja be a youtube-ba)
2019. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Volt egy 7 éves kapcsolaotm aminél azt hittem, hogy ő az igazi ha lehet így fogalmazni, de....nem ő volt az


aztán volt egy 3 évig majd egy 9 hónapig tartó kapcsolatom, ott is azt hittem, hogy na talán ő az....mert minden annyira csodálatos volt...


de mint kiderült egyik sem volt az

2019. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hat, en azt tudom,hogy szerelmes vagyok:) a mi osszejovesunk mar eleve kacifantos, es toksok kis apro"huh ilyen nincs" momentum volt benne... pl o almodott rolam 13 eves koraban, tobb mint 20 evvel a megismerkedesunk elott:D amugy is vannak ilyen almai, amik megtortentek kesobb, de persze ezt ugy sem fogják sokan elhinni.


Aztan pl mikor eloszor talalkoztunk szemelyesen, mindketten kineztuk elore az etlaprol mit kerunk - csontra ugyanazt :) meg ilyenek.


Raadasul mi az elejetol kendozetlenul oszinten ismerkedtunk... olyan termeszetes volt a masik tarsasaga, es fizkai kozelsege is. Szinte mindenben klappolunk es hasonloak vagyunk.


Voltam mar egyszer ezelott szerelmes, de ez az erzes mas... remelem, meg nagyon sokaig igy marad :)

2019. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudják. Ha elég jóképű a csávó, akkor meggyőzik magukat, hogy ő az igazi. Ez tart pár hónapig vagy évig. Aztán jön a következő.
2019. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Hát én alapból nem hiszek az “Igaziban”, mmint abban az értelemben, ahogy sokan használják... szóval sztem nincs olyan, hogy az “Igazi” egyszercsak petoppan az életünkbe, aztán onnantól boldogan élünk, míg, meg nem halunk... sztem sok potenciális “Igazi” rohangál a világban; akikkel hasonló az értékrendünk, a céljaink, a humorunk (sztem ez is fontos!), szal alapból összepasszolunk, és emellet tetszünk is egymásnak.

Én onnan tudom, hogy a férjem az Igazi, hogy az évek során az Igazivá váltunk egymás számára.

Mi elég későn, 7 ev után hàzasodtunk, de a “papírozás” előtt jópár évvel tudtuk, h márpedig mi együtt akarunk lenni, amíg élünk... és nem valami “villámcsapás”-érzés, meg egyéb rajtunk kívülállónak mondott dolgok miatt, hanem mert a xaros (egy élethez képest az) kis 7 évünk alatt olyasmiket éltünk meg, olyan dolgokon mentünk keresztül, ami bebizonyította számunkra, h ő/én vagyunk az Igazik. Mert tettünk (és teszünk) érte, mert ő az, aki nem csak a szerelmem, hanem a legjobb barátom is, akinek bármikor bármit elmondhatok, maximálisan bízunk egymásban, és tudom, ez már nagyon nyálas lesz, de minden napért hálás vagyok, amit veled tölthetek... és voltunk mi am a szakítás szélén is, úgy, h magunkon kívül semmi nem tartott volna össze minket - házasság, hitel, gyerek, stb... - simán mehetett volna jobbra, és balra... csakhát leültünk, és megkérdeztük egymástól, h mit akarunk... és együtt akartunk maradni... szóval (nem kis meló, nem kevés lelkizés és sírás után) együtt maradtunk - mert ezt akartuk. Már előtte is éreztem, de sztem valahol itt döntöttem el (mert ez egy döntés!), h már pedig nekem Ő az Igazi! ;)

2019. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!