Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolat mellett pénzért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat mellett pénzért szexelni megcsalás?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 17:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%

Igen, meg akkor is ha tud rola es beleegyezik. Attol hogy beleegyezik meg megcsalasnak szamit.


Meg az hogy csak ez hoz elegendo penzt... Budos a munka mi? Szopizni jobban szeretsz.


Elobb vagy utobb kitudodik es oszinten remelem (ha van benne annyi tartas) akkor dobni fog.


Nem rosszindulatbol de ilyen embernek mint neked nem valo kapcsolat amig ilyeneket csinalsz.

2019. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
18: és te hallottál már arról hogy az óvszer sem véd mindentől?
2019. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

#22

Látod, kis butuska a kérdező. De arra van esze hogy szétrakja a lábát.

2019. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Persze, nem véd mindentől, de legalább én a férfiak 90%-ával ellentétben rendszeresen járok szűrésre és nem győzködök senkit arról, hogy csináljuk gumi nélkül, mert “szimpatikus lány vagy, biztos nem lehetsz nemibeteg”. Mert ugyebár a nemibetegségek szimpatikus embereket nem támadnak meg :D Szóval amíg a férfiak ilyen felelőtlenek ezen a téren, addig ne nekem próbáljatok okoskodni.
2019. aug. 12. 14:28
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Te bevallottad hogy egy rbnc vagy, de a többiek okoskodnak akik felhívják ennek veszélyeire a figyelmed és hogy épp ezért joga van tudni a "párodnak" hogy akarja-e egy Petri csészébe mártogatni a frkát.

Mindenesetre a kérdésedre választ kaptál: igen, ez megcsalás.

2019. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

#25

Felhívni a figyelmemet a veszélyekre? Mert gondolod ha rendszeresen járok teljeskörű szűrésre, akkor nem tudok róla? Amúgy én igen sok férfival voltam már, de soha semmit nem kaptam el. De egyébként ennyi erővel soha ne szexelj, mert olyantól is elkaphatsz valamit, aki előtted csak 1 emberrel volt. A kockázat mindig ott van. Én épp ezért csak olyannal szexelek gumi nélkül, aki szépen fogja magát és elmegy szűrésre. Na, ezt hány ember várja el amúgy? Sajnos kb senki, szörnyen felelőtlenek az emberek. A párom meg nem kockáztat semmit, mert nekem nincs bajom.

2019. aug. 12. 14:38
 27/38 anonim ***** válasza:
Ha a pénzt beteszed a közösbe, akkor nem!
2019. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

#27

Az nyilván feltűnő lenne. És miért kéne neki adnom a pénzem? Ő is azt csinál a saját pénzével, amit akar(a közös költségeken felül).

2019. aug. 12. 14:51
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Magyarázd csak meg hogy rbncnak lenni hű de jó és mennyire megválogatod ki dugdossa beléd :) és hogy mennyire higiénikus meg extra óvatos vagy :)

Mi a fenének neked párkapcsolat? Legyen csak szexkapcsolatod... jaa, az van nem is egy. Akkor meg mit akarsz?

2019. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a tarifád?
2019. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!