Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolat mellett pénzért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat mellett pénzért szexelni megcsalás?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 17:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod hogy nem minden betegség mutatható ki a fertőzést követő bizonyos időszakban. Tehát cseszheted az egyszeri std szűrési eredményt és te erre alapozva eltekintesz a védekezéstől bizonyos személyeknél. Gondolom így több pénzt kérhetsz.
2019. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
51%
Miért mindenki a betegségeken rugózik? De most őszintén, szerintem a megcsalásnál az a legkevesebb, hogy valamit összeszed az ember, basszus, megalázza és átveri a párját. Egy khurvával senki sem akar járni, ez nyilvánvaló, a szabad döntés lehetőségét elvenni a párodtól meg határozottan embertelen. Mondd meg neki, mivel keresed a pénzed, hadd döntse el ő, ez neki belefér-e vagy sem, aztán ha nem, akkor ennyit erről. Nem is értem, minek párkapcsolat, amíg ezzel foglalkozol, nyilvánvalóan nem szereted a pasid, ha le tudsz feküdni mással, szóval az nem lehet indok.
2019. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelled a párod előtt hogy qrva vagy vagy miért nem mondod el neki ? Ha szted ez nem megcsalás ,csak munka ?
2019. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#32: Szerinted az a legkevesebb ha valamit összeszed az ember? Na te sem láttál még nemi bajtól haldokló embert... én viszont igen, és el kell mondanom hogy az egészségnél nincs fontosabb dolog a világon. Semmi. Az összes többi dolog amit írtál csak utána jön. Ezért van joga tudni róla a párjának hogy minek is teszi ki magát. Nem csak egy kis "szemölcskéről" van szó, hanem létezik jóval súlyosabb baj is ám...
2019. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%
#34 persze, létezik komolyabb nemi baj egy kis ártatlan herpesznél, de azért a legtöbb ember nem találkozik ennél durvábbal, akármilyen léha életet is él. Nyilván az egészséged a legfontosabb, nem arról van szó, de ha engem a párom megcsalna, őszintén nem ez lenne az első gondolatom, hogy vajon mit kaphattam el tőle (hiszen nyilván szexeltünk időközben, és nyilván nem tűnt fel semmi a potenciálisan évek leforgása alatt), hanem inkább megalázva, megszégyenülten és a világra dühösen, értetlenül állnék az egész előtt, hogy vajon mivel érdemeltem ezt ki, és miért nem vettem észre a jeleket. Szerintem az, hogy megfelelő védekezés mellett az ember összeszedjen bármilyen nemi bajt, ami tényleg olyan szinten komoly egészségkárosító hatással bír, hogy nem lehet megoldani egy-két körrel az orvosnál, nem olyan gyakori, mint az, hogy lelki sérülést okozol valakinek, akinek azt hazudod, hogy szereted.
2019. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Egy két körrel az orvosnál??? Nincs több mondandóm. Intézd el csak a Hepa C-t egy két körrel az orvosnál... Komolyabb dolgokról beszélek egy kis kankónál.

Számomra mindig félelmetes hogy az emberek mennyire nincsenek tisztában a fontos dolgokkal. A lelkecskéd meggyógyulhat a megcsalás miatt, viszont ha összeszedsz valami halálosat ami pl. lassan kinyír mert a partnered egy petri csésze az nagy probléma. Ezért van joga tudni a pasinak hogy egy krvával van tartósan és ezt is figyelembe venni a döntésénél.

2019. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
HepC-re pl mindenki kap oltást még gyerekként, és mint említettem, nem ennek a veszélyét degradálom, hanem a valószínűségét egyes problémáknak. Sajnálom, hogy téged traumatizáltak korábban mindenféle nemi bajok, én nem vagyok sem hipochonder (vagy akár nemibeteg-gondozóban dolgozó), sem felelőtlen a szexben, így ezektől közel sem félek annyira, mint attól, hogy váratlanul megbetegszem ilyesmitől. A védekezés és oltások nem véletlenül léteznek, a legdurvább nemi betegségek meg sokkal ritkábbak, mint a lelki bántalmak. Nem Afrikában élünk, hogy minden második ember hepatitiszes vagy HIV-fertőzött legyen.
2019. aug. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
*így ezektől közel sem félek annyira, mint attól, hogy örökre képtelen leszek ismét bízni az embertársaimban, mert megaláztak. JAV. Hupszi.
2019. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!