Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A házas emberek mindig jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas emberek mindig jobban élvezik a "tiltott gyümölcsöt"?

Figyelt kérdés

Több házas nővel is voltam már szeretőként, és mindig a férjükre panaszkodnak, hogy mennyire unalmasak és mennyire nem hozzák őket többé lázba az ágyban: amikor hazahozom őket, itt viszont teljesen elengedik magukat és ellágyulnak, hagyják hogy bármit csináljak velük, és ők is szívesen akcióba lendülnek


Ugyanez volt velem is amikor még házas voltam, és megesett hogy egy céges buli után egy kolléganő lakásán kötöttünk ki, szinte elöntötte a testem az az érzés, hogy tilosban vagyunk



Nektek mik a tapasztalatotok?



2019. aug. 15. 08:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, 10nek ment az előbbi komment
2019. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
#9 Milyen fura, hogy magadra vetted.... :D
2019. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Bence_ ***** válasza:
60%

Az is egy élmény faktor, hogy titkos.

Szerintem a nagyobb örömöt az okozza, hogy végre szerep nélkül, felszabadultan lehet veled.

Ha rendben lenne akkor a kapcsolatában is így viselkedne.

2019. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem, aki bárkit megcsal, az nem ember. Az ember kommunikál, hogy mi nem jó. Ha nem hallgattatik meg, nincs változtatás, akkor szakít, azután keres mást. Minden szerető addig érzi magát komfortosan, amíg az ő kezében az irányítás, amint érzelmileg közel kerül a másikhoz és az átverést eszközöl a szeretővel szemben, vagy végül eltaszítja magától, a nagy mellényű szerető megtörik, balhét csinál, kitálal.

Fordítva ültök a lovon.


Whatever you give, you get.

2019. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
30%

#4


Akkor te most privátot vársz? :)

2019. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%

14

egyszerűen gyáva, jellemtelen és gerinctelen az ember aki ilyet tesz, aki meg még erre büszke is...az nem ember

nem kell ezt átélni ahhoz hogy így lássam

2019. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod azt kedves kérdező, hogy aki ezt elítéli az biztos csak megjátssza magát? te egyszerűen nem tudod mit jelent egy boldog párkapcsolatban élni, mint azok sem akikkel te félrelépsz ennyi :)
2019. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem a "tiltott gyümölcs izgalma", hanem GERINC kérdése.


Én is házasságban élek, 10+ éve vagyunk együtt, 2 gyerekkel, fiatalok vagyunk. Van, amikor laposabb a dolog, aztán meg van, amikor szárnyal. Nem szoktunk félremenni. Egymással is meg tudunk élni mindenféle izgalmat, csak dolgozni kell mindenen. A férjem is mindig azt mondja ha feljön ez a téma, hogy minek menne a bizonytalanba, amikor mindent meg lehet kapni itthon is? Ráadásul stabil háttérrel. Miért tennénk ezt tönkre? Csak mert épp laposabb a dolog? Hát addig foglalkozunk mással. Gyerekek, munka, tanulás, pihenés... Én ilyenkor a szabadidőmben gyakrabban vonulok félre egy csendes zugba, ő meg gyakrabban játszani a számítógépen. Van életünk. Aztán majd új lendületet kap a dolog. Néha levegőt is kell venni és ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy mást kell keríteni. Nem vagyunk véglények.

2019. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%

Ja és még annyi, hogy én tizenéves csitriként éreztem azt, hogy ha lapos a dolog, akkor mással kell ismerkedni, mert itt gáz van. Szimplán tapasztalatlan voltam. Nem mentem félre, de nem tudtam felfogni, hogy néha regenerálódni is kell. Ez egy bizonyos kor után már ciki. Mondjuk úgy 16-18 után.

#22 voltam.

2019. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki jobban élvezi a "bűnos bszást". Ilyenkor növeli az élvezetet a lebukás veszélye, a tudat, hogy az ember tilosban jár. Főleg ha valaki életunt 40-es, akinek már elege van a szürke hétköznapokból és valahogy minden áron ki akar törni belőlük, ezért keresi az izgalmat.
2019. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!