Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a nők akiknek állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiknek állandóan "fáj a fejük" miért csodálkoznak ha megcsalják őket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 18:40
1 2 3 4
 11/33 Diazepam ***** válasza:
13%
Csak annak a szavát lehet elengedni fül mellett, aki hagyja.
2019. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

A "fejfájás" vagyis a libidó csökkenése általában nem ok, hanem tünet. Ha valaki még szereti a párját, akkor először rákérdez, hogy ennek mi az oka. Persze ilyenkor jön az, hogy miért nem mondja a nő kérdezés nélkül stb. stb. Lehet mutogatni egymásra, hogy kinek kéne kezdeményeznie a megoldást, de abból nem lesz megoldás. Meg különben is gyerekes hozzáállás. Tegyük fel, hogy felnőtt férfiról beszélünk, aki hozott egy felnőtt döntést, vagyis hogy inkább félrelép, minthogy megkérdezné a párját a bajról, holott lett volna számára tisztességes út is. (Ami még mindig végződhet szakítással, de tisztességes módon).

Tehát a válasz arra, hogy miért csodálkoznak ezek a nők: Azt hitték, tisztességes pasit választottak.

2019. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
19%

Itt mindketten csalnak.

A "fejfájós" nő nem mondja meg az igazat - pont úgy, mint a félrelépő pasi.

Összeillenek.

2019. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
34%

#12


Az a baj, ha megkérdezi akkor a válasz:


"CSAK!"

"SEMMI BAJ NINCS!!!"

"TUDNOD KELLENE ALAPBÓL444!!!!44"


Erre mit lehet reagálni?


Mondom ezt úgy, hogy én az elhidegülős-"szevasz" szakítós utat követném az ilyen válaszok egyike után.

2019. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
21%

Mert feltételezik hogy ha a parjuknak gondja van velük akkor először megpróbálják ezt megbeszelni, ha pedig az nem eredményes, akkor tisztességes emberhez méltóan véget vetnek a kapcsolatnak, és nem gerinctelen ösztönlénykednek, mint az állatok, akik nem ismernek hűséget és tisztességet.


És akkor a nő részéről nem úgy lenne tisztességes, hogy vagy megbeszéli a párjával, hogy mi a baj, vagy véget vet a kapcsolatnak? Napi szinten belehazudni valaki képébe tisztességes?

2019. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy sok pasi nagyon érzékeny szex terén a kritikára. Amikor jeleztem anno az exemnek hogy nem így szeretném hanem úgy, mindig megsértődött, pedig én nagyon tapintatos vagyok. Olyannyira, hogy egy idő után már nem is mondtam, csak vártam, hogy vége legyen. Persze szeretem őt és már csak ezért is szívesen összebújtam vele még sokáig, de bosszantott, hogy maga a szex egyre unalmasabb, orgazmusom soha nincsen, csak magamnak kézzel, de ő ugye elutasít bármit amit egy kicsit is kritikának érez. Én is elkezdtem elzárkózni, bár sosem voltam fejfájós de lelkileg eltávolodtam tőle. Aztán el is váltam. De sosem csaltam volna meg. Vicces, hogy a válás után kb fél évvel összejöttem valakivel szex kapcsolatra, mert nem éreztem magam készen egy normális kapcsolatra. Nos, hirtelen kiderült, hogy nem én vagyok a frigid, lehet ám nekem is örömet okozni. A vicc az, hogy a volt férjemmel szerelmesek voltunk egymásba, ezzel a pasival meg csak használtuk egymást, de mégis jobban figyelt rám. Fura.
2019. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%

Meg kell beszélni.


A libidó csökkenésének több oka is lehet, nem csak az, hogy már nem szeretitek egymást. Nekem például a fogamzásgátló csökkentette a 0-ra, de ahelyett, hogy szakítottunk volna, vagy másnál kereste volna a párom a boldogságot, elgondolkodtunk a megoldáson.


Végül választottunk más védekezési módszert, ami kényelmetlenebb ugyan, mint estenként egy-egy bogyót lenyelni, de sokat javult a szexuális életünk. Sokkal gyakrabban is van, és minőségibb, mert én is kívánom.

2019. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%

"Az a baj, ha megkérdezi akkor a válasz:



"CSAK!"


"SEMMI BAJ NINCS!!!"


"TUDNOD KELLENE ALAPBÓL444!!!!44"



Erre mit lehet reagálni?



Mondom ezt úgy, hogy én az elhidegülős-"szevasz" szakítós utat követném az ilyen válaszok egyike után."


12-es vagyok. Pontosan azt kell reagálni egy ilyen válasz után, amit magad is leírtál. De csak miután feltetted a kérdést. Végig járod a tisztességes utat, ha pedig nő ebben nem partner, az az ő felelőssége. Viszont nagyon sok nő értékeli, ha nyitott vagy dolgozni a kapcsolaton és hajlandó vagy megkérdezni, hogy mi a baj. Ha fejben is felnőtt nőt választottál párodnak, akkor valószínűleg nem azt a választ fogod kapni, hogy "semmi baj sincs!" Szóval ha megkapod a normális választ, akkor hallgasd is meg azt. Fogadd el és gondold át, akkor is, ha téged ér benne kritika. Például ha minden házimunkát a párodra hagysz, lehet, hogy szó szerint fájni fog a feje estére. Vagy ha ő tartja a nőies alakját, de te pocakot eresztesz, akkor lehet, hogy már csak mint embert szeret, és mint férfit nem kíván. Az is lehet, amit az egyik előző válaszoló írt, hogy a fogamzásgátló teszi tönkre a szexuális étvágyát. Ez esetben nagy levegő és tessék gumit húzni. Az is lehet, hogy abszolút nem te vagy az oka, szorong, vagy fél valamitől és az nagyon le tudja nyomni a libidót. Egyik sem megoldhatatlan probléma.

2019. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Szerintem meg többet elmond ez arról a férfiről, akinek a barátnője olyan szinten undorodik tőle, hogy inkább betegséget szimulál. Upsz
2019. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
19%

Mindegy: az a barátnő gerinctelen.

És a férfi, HA még nem csalta meg, ő viszont még NEM gerinctelen.

2019. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!