Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El hinnétek megcsalásra azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El hinnétek megcsalásra azt a kifogást, hogy a férj a szeretőjével előző életükben egy párt alkottak?! Vagyis a feleség jött később a képbe, a szerető volt előbb. Tehát nem történt megcsalás.

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

😂😂😂

Értékelem a kreativitást. Öt perccel több időt kap csomagolni.

2019. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Diazepam ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy ez a legröhejesebb sztori ma, vagy az amelyikben a nő elhagyta egy pasiért a párját, de bemagyarázta neki, hogy az új pasi iránt csak szeretet érez.
2019. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Diazepam ***** válasza:
100%
Na meg hát itt akkor gyakorlatilag még a szerető lehet felháborodva, hiszen ő lett megcsalva a feleséggel a következő életben. :DD Na jó, ez nyert.
2019. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Ezért szeretem a gykt 😁

Ennél már csak az volt a jobb amikor a hölgy meg volt arról győződve, hogy a férje tudathasadásban csalja meg, papírja van a betegségről. Még vigasztalja a férjét a történtek után 😀szegény, azóta tudunk róla bármit?

2019. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, biztos mindenki elhinné.
2019. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én csak ámulok. Tényleg van akit meg lehet győzni? Egyébként mindketten ezoterikusok, reinkarnációs hipnózison keresztül jött át az infó. A férfi a munkatársam.
2019. aug. 22. 21:54
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Ó igen a megcsalós beteg papíros volt nagy kedvencem😂😂😂

Nyilván hülye aki ezt beveszi. Ennyi erővel érsebész is lehetnék azzal a kifogással hogy előző életemben is az voltam. Minek újra járni:D

2019. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én csak ámulok. Tényleg van akit meg lehet győzni? Egyébként mindketten ezoterikusok, reinkarnációs hipnózison keresztül jött át az infó. A férfi a munkatársam.
2019. aug. 22. 21:55
 9/21 A kérdező kommentje:
Kétszer ment el ugyanaz.
2019. aug. 22. 21:56
 10/21 Diazepam ***** válasza:
100%
Remélem nem az egészségügyben vagy a bíróságon dolgoztok, mert akkor ha rosszul leszek inkább elhunyok, ha balhé lesz meg hívom a haverokat.
2019. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!