Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy nem szép, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szép, amire készülök, de hogyan tudnám megleckéztetni a Szeretőm?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságuk és a Felesége is jobban jár, ha szétmennek. Amikor összejöttünk édes, kedves volt, aztán csúnya dolgok történtek, amiket meg lehetett volna beszélni, de elzárkózott..Most én jövök. Megmutatom Neki, hogy így nem bánhat velem,(és senkivel)fáj ahogy viselkedett, de a bosszú felvillanyoz.---

Ehhez kérek tanácsot.Levél a Feleségnek stb stb..A kedvesem már többszörös visszaeseő, de a Felesége ragaszkodik hozzá..



2019. máj. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
32%
Szívasd meg, hogy kipakolsz ha nem csinál valamit, utána meg kipakolsz így is-úgy is.
2019. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
69%
Ne szólj bele az életükbe, hagyd békén a nőt. A bosszú pedig baromi szánalmas dolog.
2019. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
94%
Csak maradj vele minél tovább, te pont elég büntetés vagy bárkinek.
2019. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
30%
A bosszú szánalmas? Mondd ezt Arya Stark-nak :D
2019. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szánalmas.Titokban akarom,,tudom ez még nagyobb sunyiság, de nem most rögtön, kicsit kivárok

Nincs más választásom, nagyon szemét volt.Pedig én mindig a legjobbat akartam NEki.NEm akartam elvenni a Feleségétől.

Én is férjnél vagyok

2019. máj. 24. 13:32
 6/84 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodtan kipakolhatsz, még téged fog ku.rvázni a feleség, és úgy is megbocsájtja. Nem fognak elválni.

Egyébként mit hittél? Csak a feleség tehet arról, hogy rossz a házasságuk? Ő meg egy hősszerelmes, aki elválik érted? És csak kihasznált? Nahát, micsoda meglepetés!


Pont úgy bánt veled, ahogy hagytad, hogy bánjon veled, és amit megérdemelsz.

2019. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom, nem lesz gáz, ha ő meg kipakol a férjednek? Ő vajon hány megcsalást néz el neked? Vagy ti válni fogtok?

Ők meg maradnak együtt, ahogy a többi megcsalás után.

2019. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy úgy bánt velem , ahogy megérdemlem. Nem akarom, hogy elváljanak, el fognak nem értem nem miattam..Én is házasságban élek és főleg nem akarok elválni!

.

2019. máj. 24. 13:34
 9/84 anonim ***** válasza:
94%

"Rossz a házasságuk és a Felesége is jobban jár, ha szétmennek."


Biztos vagy benne, hogy erről a feleség is tud és a szeretőd is így gondolja? Nyilván nem, különben már rég elvált volna és veled lenne. Attól mert te így gondolod ez még semmit nem jelent. Honnan veszed, hogy ha kitálalnál akkor elválnak? Ha elválnak akkor sem biztos, hogy ez rossz lenne a szeretődnek. Mert szerinted úgy is haldoklik a házasságuk. Arra sincs biztosíték, hogy ezek után valaha is szóba állna még veled. Te ebből soha nem jössz ki jól, magaddal cseszel ki. Inkább az energiáid egy normális kapcsolat keresésébe fektesd.

2019. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
93%

Tudtad, hogy mibe mész bele, tudtad, hogy felesége van.

Ezekből sok jó nem származik a végén.

Ritkán szakít vagy válik el a foglalt fél.


Jobb lenne ha nem szólnál bele.

2019. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!