Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet mikor nem volt otthon, most mi lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Részleteket nem mondok, a lényeg, hogy elutazott a szüleihez, én pedig felhoztam egy lányt, és a közös ágyunkban szeretkeztünk. A lány használta azt a parfümöt is, amit a barátnőm nagyon szeret, furcsa volt, hogy neki is olyan illata volt... Elmondani nem merem, mert anyagilag nem érné meg a szakítás, olyan helyzetben vagyok. De félek, hogy kiderül. Hogyan titkoljam el? Az ágyneműket már kimostam. A parfümöt remélem nem veszi észre, hogy használták.


Írjatok gyorsan, utána töröltetem ezt a kérdést. Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 8. 15:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez elég nagy patkányság ...
2019. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Remèlhetőleg ő is megcsalt tèged ahovà elutazott
2019. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
:D de nagy pancser vagy ember...
2019. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Hímqrva vagy.
2019. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, kiderül, aztán mehetsz az utcára... :-D
2019. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Te facfej tee 😁
2019. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
A patkanysagodert majd megkapod ami jar neked. Gondolkoztal volna hamarabb te idiota.
2019. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Majd vissza kapod ezt mikor hulla szerelmes leszel Ne aggódj. Az élet hosszú .

Úgy se mondod el mert ahhoz már nincs vér a pucàdban, Csak ahhoz volt , hogy a barátnőd parfümjèben áztatott nőcskèt a KÖZÖS ágyatokban dugd meg.

Ez nem patkànysàg...Ez annál több!

2019. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyből le fogsz bukni. Szerinted mi lesz az első gondolata, hogy miért kellett ágyneműt ködni?
2019. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Eső után köpönyeg, de erre előbb kellett volna gondolnod, és nem a farkadra hagyatkozni. Te is ott hordod az agykapacitásod 100%-t.Gratula!
2019. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!