Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet mikor nem volt otthon, most mi lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Részleteket nem mondok, a lényeg, hogy elutazott a szüleihez, én pedig felhoztam egy lányt, és a közös ágyunkban szeretkeztünk. A lány használta azt a parfümöt is, amit a barátnőm nagyon szeret, furcsa volt, hogy neki is olyan illata volt... Elmondani nem merem, mert anyagilag nem érné meg a szakítás, olyan helyzetben vagyok. De félek, hogy kiderül. Hogyan titkoljam el? Az ágyneműket már kimostam. A parfümöt remélem nem veszi észre, hogy használták.


Írjatok gyorsan, utána töröltetem ezt a kérdést. Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 8. 15:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%
Hajó szinész vagy akkor elfogja hinni de ne bizd el magad mert van az a bizonyos női megérzés ami időnként beszokott kapcsolni.
2019. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
56%
Úgyis lebuksz!
2019. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%

"Megöltem valakit segítsetek!"


És még egyesek tippeket adnak hova ássa el a hullát..

2019. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
29%
Hát de, azért tette fel a kérdést, hogy választ kapjon rá, és ne prédikációt az erkölcs csőszöktől.
2019. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

#24


Igen. A barátnőm egyébként semmit nem vett észre, de megbántam a dolgot... A másik lánnyal befejeztem!


Köszönöm az értelmes válaszokat, csak még gondoltam szólok, mi lett a vége. Sziasztok

2019. szept. 12. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!