Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet mikor nem volt otthon, most mi lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Részleteket nem mondok, a lényeg, hogy elutazott a szüleihez, én pedig felhoztam egy lányt, és a közös ágyunkban szeretkeztünk. A lány használta azt a parfümöt is, amit a barátnőm nagyon szeret, furcsa volt, hogy neki is olyan illata volt... Elmondani nem merem, mert anyagilag nem érné meg a szakítás, olyan helyzetben vagyok. De félek, hogy kiderül. Hogyan titkoljam el? Az ágyneműket már kimostam. A parfümöt remélem nem veszi észre, hogy használták.


Írjatok gyorsan, utána töröltetem ezt a kérdést. Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 8. 15:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ha már most így be vagy tojva, nem fogod tudni titkolni, úgyis lebuksz, ha a barátnőd nem teljesen hülye.
2019. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Erre akkor kellett volna gondolni mielőtt ágyba vitted a szeretődet.
2019. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
15%
Hajszál ne maradjon, tuti lebukás!
2019. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a parfümnél és az ágyneműnél már el fogsz bukni. Ciki.
2019. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd el hívogatni a haverokat, hogy kinél húzhatod meg magad pár hétig.
2019. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%
Ne ugorjatok már egy béna, provokatív kamukérdésre. Ennyire hülye emberek vannak itt, hogy ezt is beveszitek?
2019. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
19%
Takaritsd ki csilivilire a lakast,mire hazajon a baratnod keszits valami romantikus gyertyafenyes vacsit(itt egy pizza is megteszi,a lenyeg a romantika)Ha csodalkozik,mondd azt,hogy meglepetesnek szantad,mert nagyon hianyzott.A takaritassal az agynemu cseret is meg tudod magyarazni,ha pedig megerzi a parfum illatat,mondd azt,hogy te fujtal ki egy kicsit,mert erezni akartad az o illatat.
2019. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#17


Ez nagyon jó, őszintén köszönöm szépen a választ!

2019. szept. 8. 19:11
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy jó színész, akkor a viselkedesed fog lebuktatni. Feszült, ideges leszel stb stb. Ha a lány figyelmes rögtön kiszúrja.

Kezdj el másik lakást keresni.

2019. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nem fogsz lebukni. Csak akkor jön rá, ha elmondod neki.

Nekem például nem tűnne fel, ha valaki használta volna valamelyik parfümöm, pláne ha több napra vagy hétre elmegyek otthonról.

Üzeneteket töröld ki, és tényleg csinálj nagytakarítást, mert Az ágynemű mosás önmagában gyanús lehet. Alaposan porszívózz ki, mert a nőknek röntgen szemük van. Ha extra alapos vagy, akkor vegyél gyorsan légfrissítőt is, hátha érződik a másik nő szaga.

Ne legyél túl kedves, mert az is cseszett gyanús.


Remélem megérte az a gyors dugás te gerinctelen f**z!

2019. szept. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!