Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jobb lesz ha kérdőre vonjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz ha kérdőre vonjuk a szeretőt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nem lesz tőle, sőt ki tudja. "Érdekesebb" még lehet, ha megtudod milyen szövegeket nyomott neki arról hogy nem is létezel, vagy ha igen, akkor már nincs köztetek semmi stb.
2019. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Feleség velem is beszélni akart erről.Visszautasítottam.Jobban járt így,mert ha részletesen beszámoltam volna mindenről,csak rosszabbul érezte volna magát.
2019. szept. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12

nem akartal neki rosszat avval hogy ecseteled neki a ferje hgyan kedveskedett Neked az ágyban.Tudod nem minden Nöt foglalkoztat a férje dolga!!

2019. szept. 15. 08:05
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

De azért mégis foglalkoztat egyes nőket ha ilyen hevesen reagálnak mint te a 12-es válaszra.

Viccet félretéve, én a férjem vonnám kérdőre, ő volt a hűtlen velem szemben nem a szerető -mármint érdekelne persze, hogy kivel csalt meg, de csak megnézném magamnak s annyi, a férjemmel ülnék le beszélgetni ha ilyensmi történne nálunk. Ha hosszú ideig tartó szeretői viszonyról beszélünk akkor nem is vonnám kérdőre a férjem se, akkor segítenék összepakolni neki s kalap kabát.

2019. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően nem ő tehet róla, hogy megcsalt a párod. De feszültséglevezetésnek kiváló pár kivert fog. Könnyebben feldolgozod utána a történteket.
2019. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a helyzettől függ. Én kérdőre vontam nert mindannyian 1 helyen dolgoztunk és mint "kollega" láthatta hogy van párja. Hiaba a férj a hibás de nekem mindíg kizáró ok volt ha valaki még kapcsolatban van és úgy próbalkozik mássam. Ilyen tekintetben nyilván hibás hogy neki sem kellett volna belemenni egy házas emberrel való viszonyba. Én kérdőre vontam, jól is esett. Ha Neked is jólesik akkor tedd meg. Ha neked ettől könnyebb egy kicsit is akkor tedd meg. Ne felj hogy majd mit ecsetel mert az esetek döntő többségében a szegeny férj az aldozat mindíg amit a szeretőnek előad hogy neki milyen rossz otthon aztán meg nem is úgy vannak a dolgok. Nyilván Te is végezz önvizsgalatot hogy mi vezetett ide, mert biztos Te is hibáztál, hogy belépett egy harmadik. Nehéz egy ilyenen túl lenni akárhogy is döntesz a végén, de kitartást kívánok !
2019. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Leveltetu ***** válasza:
31%
IGEN , mindenkepp jobb lesz....es vegre tanulhatnal abbol, hogy a parod miert ot valasztotta szex taren es miert nem teged, megtanulhatod peldaul tole, hogy mit csinal jobban amiert a parod ot jobban kivanja mint teged...stb stb....igen vond kerdore es tanulj tole elvegre helyetted valasztottak ot, az azt jelenti, hogy valamit sokkal jobban csinal mind TE!...egyeb kerdes?
2019. okt. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#7

ez kielégito válasz volt .

Koszonom!!!

2019. okt. 2. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!