Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a kapcsolat elején helyre hozhatom anélkül, hogy meg tudná?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején, amit nagyon bánok le feküdtem az exemmel. Az új barátommal nagyon kevés időt tudtunk egy ideig együtt tölteni, és nem volt köztünk szex addig. Össze feküdtem a volt pasimmal. Szégyenlem magam, hogy a szex ennyire el vitte az agyam. Az exem nem szerettem már amikor vége lett sem, tehát nem jelentett nekem semmit csak egy kielégülést és semmi mást. Akkoriban is éreztem, hogy nagyon különleges számomra az új férfi az életemben azonban nem éreztem magam még szerelmesnek vakon. Viszont pár héttel rá történt valami velem és egyszerűen pofán csapott a szerelem. Azóta is egyre csak fokozódik és ha meg tudná azonnal el hagyna amit nem szeretnék. Nagyon - nagyon, elmondhatatlanul sajnálom amit tettem, de szeretném ha valahogy el múlna a bűntudatom. Próbálok azóta mindent megtenni érte és érzem, hogy ő is nagyon szeret engem. Megszakadna a szívem ha el hagyna, és ha meg tudja el fog hagyni ez biztos. Soha többé nem tenném meg mégegyszer az életben. Nekem semmit nem jelentett az az éjszaka de azóta is szenvedek a tettem miatt. 24L

2019. szept. 15. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé érthetetlen hogy mit is akarsz helyrehozni. Talán zsarol az exed ezzel a búcsúszex incidenssel? Ha nem, akkor fátylat rá és légy hűséges ahhoz akit MOST szeretsz, az exedet meg tartsd a lehető legtávolabb magadtól. Nem tartozol senkinek elszámolással a múltaddal.
2019. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
én bevallanám! lesz ami lesz..
2019. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Bűntudatod talán akkor fog enyhülni, ha elmondod neki, hogy mi történt, és így még szépen meg tudjátok beszélni, nem feltétlenül lesz vége. Viszont ha netán valahogyan megtudná, akkor viszont nem lesz alkalmad elmondani neki úgy hogy te ezért vállalod a következményeket, hanem te igazából átverted. Mindkettő kellemetlen, de az előbbivel legalább nyílt lapokkal játszol. Egyszer minden kiderül, így vagy úgy meg fogja tudni. Exednek a barátjának a barátja és megy tovább a hír, aztán lesz egy közös ismerős és ott van a fülében.
2019. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mennyi idő telt el azóta ?
2019. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Savlekotő ***** válasza:
100%
Le kéne zárni a régit mielőtt ujba kezdünk.. Indázni elég gáz..
2019. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj ezzel, hogy ha lesz megint egy szex mentes időszak a kapcsolatotokban(ha hosszú távon együtt maradtok), akkor te megint ehhez a megoldáshoz fogsz folyamodni. Persze most azt mondod soha többé, de gondolom a szex előtt is ezt mondtad. A semmit nem jelentett pedig a lehető legrosszabb kifogás, hiszen akkor a semmiért csaltad meg.
2019. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem most már ne zaklasd fel ezzel. Ha netán még egyszer előfordulna, akkor meg tégy neki egy szívességet, hogy találhasson magának olyat, akinek a szerelem nem csak szájkarate!
2019. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól értem, akkor az új baráttal még nem volt szex, mikor ez történt?

AKkor nem is csaltad meg, hiszen ti még igazából akkor együtt sem voltatok.

2019. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha kicsit is becsülöd mond el neki. Tényleg. Ha azóta komoly a szerelem köztetek emiatt nem fog elhagyni. Viszont hidd el neki és neked is jobb érzés lesz. Tudom nehéz és könnyebb fullenteni a témában. De ha tényleg tartós lesz a szerelem akkor még párszor elő fog kerülni az ex barát téma. És ha akkor is látszódni fog rajtad a bűntudat ( mert egy jó kapcsolatban ezt megérzi a másik) egy idő után szemét fog szűrni neki hogy valami nincs rendjén. Viszont mint pasi azt gondolom hogy miután ezt elmondtad próbáld meg elmondani neki azt hogy mi az ami miatt ez többet nem fog bekövetkezni. Hogy mi az amit szeretsz benne. Mi az amit tervezel vele a jövőben. És igen évben a helyzetben neked kell bizonyítanod a szerelmedet és jobban építeni a kapcsolatot.


És ez egy komoly próba a kapcsolatototknak ami megmutatja hogy ennél sokkal komolyabb helyzetekben hogyan foktok működni.

2019. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az utolsó hozzászóló vagyok. Csak azért kérdezem hátha tanulságos lehet. Mi volt az az ok ami miatt nem tudtatok hossza lefeküdni egymással és nem inkább neki szóltál hogy most már ideje lenne a férfiúi mivoltát így is erősíteni?
2019. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!