Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a kapcsolat elején helyre hozhatom anélkül, hogy meg tudná?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején, amit nagyon bánok le feküdtem az exemmel. Az új barátommal nagyon kevés időt tudtunk egy ideig együtt tölteni, és nem volt köztünk szex addig. Össze feküdtem a volt pasimmal. Szégyenlem magam, hogy a szex ennyire el vitte az agyam. Az exem nem szerettem már amikor vége lett sem, tehát nem jelentett nekem semmit csak egy kielégülést és semmi mást. Akkoriban is éreztem, hogy nagyon különleges számomra az új férfi az életemben azonban nem éreztem magam még szerelmesnek vakon. Viszont pár héttel rá történt valami velem és egyszerűen pofán csapott a szerelem. Azóta is egyre csak fokozódik és ha meg tudná azonnal el hagyna amit nem szeretnék. Nagyon - nagyon, elmondhatatlanul sajnálom amit tettem, de szeretném ha valahogy el múlna a bűntudatom. Próbálok azóta mindent megtenni érte és érzem, hogy ő is nagyon szeret engem. Megszakadna a szívem ha el hagyna, és ha meg tudja el fog hagyni ez biztos. Soha többé nem tenném meg mégegyszer az életben. Nekem semmit nem jelentett az az éjszaka de azóta is szenvedek a tettem miatt. 24L

2019. szept. 15. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hogyan hozhatnád helyre? Visszacsinálni ezt már nem tudod.

Nagyon jó, hogy érzel bűntudatot, ez a természetes, nem az amikor azt gondolják egyesek, hogy ők bármit megtehetnek.

Viszont ettől az erzestol csak akkor szabadulhatsz meg ha elmondod és bocsánatot kérsz..lesz ami lesz.

Na de egy fontos kérdés, hogy mennyire voltál a kapcsolat elején? 1-2 hét? Vagy már pár hónap?

Mert azt írod biztos nem bocsátana meg. Szerintem ha csak 1-2 hétről van szó akkor az még valóban annyira az eleje, hogy ott még lehet érzelmi bizonytalansággal magyarázni, ettől még persze helytelen amit tettél, de talán kicsit érthetőbb.

Viszont ha már hónapok teltek el, ott nehezebb ezzel magyarázni, valóban nagyobb az esély, hogy nem tudja megbocsátani neked.

De abban nem bízhatsz, hogy nem mondod el és soha nem derül ki..hiszen nem csak te tudod hanem a volt pasid is, azt meg, hogy ő elmondja-e bárkinek, vagy akár konkrétan a mostani barátodnak nem veheted biztosra!

Sokkal rosszabb ha évekkel később derül ki, akkor az egész kapcsolatot érzi majd hazugságnak..

Szóval én elmondanám a helyedben, akármennyire is nehéz.

Vállald fel és biztosítsd a szerelmedről most.

Arra nem tudok receptet, hogy enélkül hogyan múlhatna el a lelkifurdalás.. legfeljebb idővel.

2019. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgyis ki fog derülni, látni fogja rajtad, hogy kínlódsz.
2019. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!