Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet hogy a barátnőmnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a barátnőmnek van valakije? Érdemes utánanéznem, aggódnom?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk egyutt,mostanában van néhány fura jel.

1.Tegnap is,meg kb 1 hete éjjel kapott egy pasitól messenger uzenetet,hogy mit azt nem láttam.

2.múltkor kaptam tole uzenetet,mielott elolvastam volna ,kitorolte,aztán csak terelt,mikor rákérdeztem

3.Fémmegmunkálóban dolgozik,ezért nem lehet teljesen kitisztítani a körmeit,amikor megismerkedtunk fekete körömlakkot használt,de azóta egyáltalán nem,mert mondta nem szereti-tegnap újra feketére lakkozta a körmeit

4.szereti az ezust,nemesacél ékszereket,van három nyaklánc,a bal kez minden ujján gyűrű,a jobbon eddig egy sem,most megjelent egy,kérdeztem kitol kapta,nem árulta el.



2019. szept. 21. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igen, valószínű hogy csal téged. szerintem kezdj el figyelgetni óvatosan, csak akkor boríts, vagy balhézz vele, ha megdönthetetlen bizonyítékod van, mert beégetheted magad ha tévedsz. ha együtt éltek, akkor viszonylag könnyű megcsípni, ha külön, akkor nagyon nehéz, ha van esze.
2019. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lapát...
2019. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elég gyanús.
2019. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, van új fejlemény, megtudtál valamit?
2019. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kulon élunk,heti 2-3x megyek hozzá.Fejlemény csak annyi,hogy eltunt az új gyuru a kezérol.A telefonját elég konnyen meg tudnám nézni,de azt nem tartom fair dolognak.
2019. szept. 23. 18:57
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fair ez tény, de ha igaz amit feltételezel akkor ő sem fair veled szemben.

Nem kell róla tudnia, ha nincs benne semmi nincs gond, ha meg hűtlen jobb erről tudni hogy tovább tudj lépni. Legalábbis így gondolom.

De ha nem nézel bele akkor meg becsülni való az egyenességed.

2019. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Savlekotő ***** válasza:
Heti 2 x mire elég. Ezek max addig tartanak mig az egyik fél nem talál a közelébe mást..
2019. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!