Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek, hogy reagál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy reagál egy férfi akit megvádol a felesége hogy megcsalta, közbe meg nem is csinált semmit?

Figyelt kérdés
Higgadt marad , dühös lesz vagy?
2019. okt. 4. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem maradnék higgadt ha, mint nő megcsalással vádolnának. Haragudnék, megsértődnék, hogy ennyi bizalma nincs bennem aztán meg akarnám tudni mi vitte rá erre a következtetésre és elküldeném pszihológushoz ha csak teóriákat gyárt a fejében mert fél hogy elveszít
2019. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem aki higgadt marad az ezzel akar leplezni valamit. A hideg vér sosem jelent jót.
2019. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Hirtrlrn düh es neki all feljebb es teged hibaztat bizalmatlansagert.

Akinek vaj van a fején mindig tàmad.


Csak magamon is teszteltem.

Instabil labilis kapcsolatban voltam ugy ereztem nem is szeret a parom, feszt a szakitassal is zsarolt. Igy regiztem tarskerire.pont akkor jött be mikor az oldalon logtam es ahogy bele akart nezni ösztönösen elkezdtem tamadni azzal hogy minek ellenörizget stb, tiszta ideg lettem.

Utolag is meglepödtem magamon de hirtelen jött a reakciom.


De volt alaptalanul feltekeny baratom is, en neki mindig bizonyitani akartam hogy nincs oka feltekenysegre. Jo kapcsolatot akartam hogy ne legyen ram merges.pasikra sem mertem nezni.


Ellenben sok ffi meg jogànak erzi hogy masokkal ismerkedjen flörtöljön kapcsolat mellett es dühös ha ilyenert raszol a pàrja. Nem lepnek felre de szepen epitgetik a dolgokat ugy tünik nem terveznek hosszu tavon az aktualis mellett.

2019. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom emberfüggő is ez. Pl. látam már olyant, hogy szelíd, konfliktus kerülő, “halk hangú” férfit gyanúsított meg ilyesmivel a felesége, ő meg nem az az ember, akit én láttam volna valaha dühbe gurulni. Nem értette, hogy mi baja a feleségének, amúgy a feleség meg az a nő típus, aki időnként mindenért veszekszik, folyton talál valami mondvacsinált okot, ami miatt hisztizhet egyet, ilyenkor gondolom a férfi már szinte unja az ilyen veszekedéseket.
2019. okt. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez ember függő.

Ki így, ki úgy.

2019. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz ismerni kellene az adott férfit. Nincs univerzális reakció.
2019. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ mert például hogyha a felesége úgy mondja hogy hogy nagyon szeretlek nem akarlak elveszíteni, ugye nem csalsz meg, de láttalak valakivel tegnap, ő ki volt, sír, satöbbi, akkor valószínűleg nem lesz ideges a férfi hanem csak megpróbálja elmagyarázni egy nem kell félned. Viszont ha úgy támadja meg hogy milyen szar ember vagy hogy megcsalsz mit képzelsz magadról biztos ezt meg azt csinálod akkor ezt sértésnek veszi és bedühödik.
2019. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a no konkret helyzetet emlit, akkor a ferje probalja tisztazni, mit erthetett felre a felesege.

De ha csak ugy altalanossagban vagdalkozik a feleseg, akkor vermerseklettol fuggoen lehet, hogy nem szol semmit (mert ekkora hulyesegre nem akar reagalni), de lehet, hogy orditva ugy kiosztja a feleseget, mint a pengos malacot.

2019. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Utolsonal a pont. Ha konkretumot mond, akkor valoszinuleg el tudnam mondani, hogy mi volt a valos szituacio. Vagy mi volt abban az idopontban az alibim stb. Ha csak ugy betamad, az ellen nem lehet vedekezni, de itt ez mar erosen a kapcsolat veget jelenti, ha mar ilyen szinten nincs bizalom.


A reakcio fugg attol, hogy a masik hogyan talalja a temat. Ha csak egy megjegyzes, akkor lesoprom en is, hogy hulyeseg. Ha nekem tamad, akkor hasonlo stilusban valaszolnek.


Ha nem bizol a parodban, akkor valni kell.


43F

2019. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Egy IGAZI férfi ilyenkor felpukkant egy sört, majd kivárja a menstruációs ciklus végét.
2019. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!