Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rájöttem, hogy megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy megcsalta velem a barátnőjét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam arról, hogy van valakije, mert azt állította, hogy velem akar lenni, nincs senkije, és ez már régóta így van. Emellett meg szeret, imád, akar, találkozzunk, hiányzom.. stb.


Most hogy számomra világossá vált, hogy mi történt, nem tudom mit tegyek. Szívem szerint elmondanám a nőnek, mert mikor engem csaltak meg, szerettem volna tudni róla és nem szeretnék olyan gerinctelen lenni, mint a párja. Engem ez nagyon frusztrál.

Szerintetek beszéljek vele? Ha igen, még azelőtt meghallgassam a barátját, elmondjam neki, mit tervezek tenni? Vagy ne adjam meg neki a lehetőséget arra, hogy más megvilágításba helyezve a dolgot, addig keverje a szálakat, mígnem én jövök ki hülyén a helyzetből?

Légyszi segítsetek, ez nagy dilemma számomra.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 24. 05:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Mond el a csajnak, de lehet, hogy nem fog hinni neked, és téged hibáztat.

A pasinak nem kell elmondani, hogy mit tervezel.

Esetleg ne direkt módon mondd el. Például kezdj azzal, hogy "Nem akarok indiszkrét lenni, de ti miért szakítottatok a Jocival". "Nem szakítottunk...". "De nekem azt mondta, hogy nem vagytok együtt, és nekem csapja a szelet x ideje. Hogy is van ez? Mekkora egy disznó!" Aztán megmutatod a beszélgetéseket.

2018. máj. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
Megcsalta veled? Vagy is semmit nem tudtál róla, csak gyorsan aláfeküdtél? Mond el, sírjatok együtt a másik nővel, milyen szemetek a pasik.
2018. máj. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem egészen így történt.. Akkor már fél éve dumáltunk, ismerkedtünk, randizgattunk.

De ezt az információt megtartottam magának, helyette mindenfélét kamuzott és sunnyogott. Pedig rá kérdeztem.

2018. máj. 24. 07:00
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is beszélj a csajjal de a pasinak ne mondd el mit tervezel. Biztos hogy fájni fog neki és kiakad de én is szeretnék erről tudni egy ilyen helyzetben. Lehet hogy másokat is fűz/fog fűzni és lehet hogy a lány még évekig nem is fog rájönni. Az meg csak időpocsékolás.
2018. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Én egyetlen egyszer próbáltam őszinte lenni ilyen helyzetben, ráadásul a feleség (!) értelmesnek tűnt. Ott voltak a beszélgetések, bizonyítékok, elmondtam, hogy sajnálom, nem tudtam erről, de én is utálnám, ha velem ezt tennék a hátam mögött.


Erre mindenfélét kiabált rám, jó hogy nekem nem esett, hogy én szándékosan xart kavarok, mert nincs jobb dolgom, stb. Azóta nem szólok bele semmibe. Egy csomó ember nem akarja látni az igazságot, különben már rég tudná...

2018. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Valahol mindenkivel egyet értek a fenti válaszolók közül.

Ilyen esetben az emberek jó 95% azt mondaná szeretné tudni, hogy megcsalják. De az emberek 95%-a, akikkel ez megtörténik, a hírvivőt átkozzák ki a világból és csak szarkeverésnek gondolják.

Képzeld el azt, hogy jársz a pároddal, minden oké, és oda állít egy idegen aki azt mondja: figyi megcsalt velem a párod, bocsika. Akkor nem azt gondolod te is először, hogy a te párod aztán nem? Főleg ha minden harmonikus köztettek? Szóval én bizonyítékok nélkül biztos nem avatkoznék bele, mert könnyen gondolhatnak felesleges bekavarónak. Bizonyíték esetén pedig a megcsalt fél elé tárnám azokat és gondoljon amit akar. Itt lezárnám.

A hűtlen félnek meg biztos nem szólnék egy szót sem, mert kiturbékolná a dolgot valahogy. Hideg zuhanyként borítanám rá az eseményeket. Jobb ha nem felkészült.

2018. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Én egész egyszerűen dobnám a pasit. A barátnője felé neki kell elszámolnia, az az ő dolga.
2018. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Bizonyíték esetén pedig a megcsalt fél elé tárnám azokat és gondoljon amit akar. Itt lezárnám." =>

Én csináltam ilyet, print screennel mentettem és küldtem át egy facebook beszélgetést, amiben egyértelműen ott volt, mi történt.

Aztán a csaj meg a pasi is nekem támadt, hogy mekkora hazug kurwa vagyok, és milyen béna photoshop munka, amit átküldtem, azt se tudja, ki vagyok, sose találkoztunk, ez max a fejemben történt meg...

Ja, hozzáteszem, az eset után 2 év eltelt, mikor én borítottam, és azt sem azért, mert nekem kellett a pasi, hanem mert zaklatott, írogatott, hogy "ismétlés? ", tiltottam, új fiókból írt, stb. Azt még én lettem a szar...

2018. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Én tudom a megoldást, csak ide nem írom ki.
2018. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Téged is megcsalt, a barátnővel.

Dobd ki!

Ha bilit akarsz borítani, akkor a legjobb, ha egyszer meg tudod őket lepni nyilvános helyen, mondjuk egy buliban, és nekiugrasz a "pasidnak", hogy mégis ki az a csaj vele? Na, ez az a szituáció, amit elég nehéz kimagyarázni. Egyúttal letudod a szakítást is.

2018. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!