Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felnőtt nők akik félrelépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők akik félrelépnek nekik szól a kerdes?

Figyelt kérdés
Miért ? Mi hiányzik?Miért nem szakítasz/válsz el?

2019. okt. 19. 12:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
28%
Nekem csak 4 hónapja van párom, és azért csalom mert nagyon kevés időnk van egymásra, vagyis ez az éve nagyon húzós. Ezáltal nagyon keveset is szexelünk mivel nem élünk együtt. Érzelmileg nem csalom, de szükségem van a szexre. Nő vagyok
2019. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez kész szánalom xd


Főleg 7.-es és 9.-es az igazán durva példa arra, hogy milyen szomorú a helyzet.


Ráértek hűségesnek lenni, mert "szépek" vagytok?


Max arra, hogy ingyen punci legyetek minden hónapban pár alkalomra, mert a szeretőtök nem is keresne bennetek többet. Szó sincs itt gyönyörűségről, egyszerűen ürítésre használnak, szép dolog xD


(Félreértés ne essék, ez nemtől független dolog, ha férfiak csinálják, akkor ők meg agyatlan idióta bikák, akik már a büdös p|csha szagától megrészegülnek, geez.)


Otthon meg belenézel a párod szemébe és mondod, hogy mennyire szereted, de közben pedig hatalmas fájdalmat okozhatnál neki.


Igazán undorító, de van ennél jobb is:


Ez olyan, mint a boltban almát venni.

Nagyon sok szép darab van, de te pont egy olyat választottál, ami kukacos, penészes, ocsmány és rohad belülről :(

Belegondolni, hogy pár embernek ugyanolyan iszonyat a párja, mint a fentebb említett alma példában, egészen szomorú.

Ráadásul valószínűleg soha nem is derül ki.


De!


Ezt olyan könnyedén el lehetne kerülni, csupány gerincet kell növeszteni és őszintének kell lenni.

Igen, lehet, hogy ezt a párod nem tolerálja, de akkor nem is vagytok egymáshoz valók.

Valóban vannak emberek, akiknek nem való a monogámia, de akkor olyan embert kell keresni, akinek belefér az, hogy másokkal is összejárjon a párja.


Kommunikáció + őszinteség = kevésbé elkorcsosult társadalom.

2019. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%

"Max arra, hogy ingyen punci legyetek minden hónapban pár alkalomra, mert a szeretőtök nem is keresne bennetek többet. Szó sincs itt gyönyörűségről, egyszerűen ürítésre használnak, szép dolog xD

"

7-es vagyok.


Miért, szerinted miről szól a szeretősdi, most komolyan..

Hogy megbeszéljem vele az aktuális problémáimat, eszmét cseréljünk a jelenlegi gazdasági helyzetről és elmonjda mennyire szeret...? Nem a gyerekeim apját keresem, az már megvan...

2019. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Kérlek ne bántsátok egymást komolyan kérdeztem,nem erkölcscsőszöket várok
2019. okt. 20. 17:16
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

"nem erkölcscsőszöket várok"

Pedig ezen az oldalon azokat fogsz találni. Bűn nélkül való erkölcsi fároszok, gerinctanulmányok, valóságos jellemóriások uralják az oldalt, akiknek egyetlen hiányossága, hogy abszolút nem ismerik a felnőttek világát. Sőt, el sem tudják képzelni, hogy egyszer ők is lesznek 40 évesek, és ők sem feketén-fehéren látnak majd mindent.

2019. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%
Ja, és ha már itt vagyok, a kérdésre is válaszolok. Igaz, férfi oldalról. Egy időben több férjes szeretőm is volt. A legtöbbnek az volt a magyarázata (amit az első házasságomban én is elkövettem), hogy a férjük mellett már nem tudják nőnek érezni magukat. A pasi dolgozik, hajt, ő a legrendesebb férj a világon, csak éppen asszonypajtás lelkét elfelejti megölelni néha a teste mellett. Mi férfiak hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy minden rendben van, ha tele a poci és üres a zacsi. Csakhogy a nőnek ennél azért több kell ahhoz, hogy elégedett legyen a lelki életével. Na, itt szokott bukni a mutatvány.
2019. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%

1,5 évig néztük kölcsönösen levegőnek egymást egy nagy konfliktus után. Ha nem lett volna gyerekünk, azonnal elváltam volna. Aztán szerelmes lettem egy házas férfibe, aki egy ideig hülyített, aztán meggondolta magát.

Felesleges elválnom, mert akit szeretek, annak nem kellek és amúgy is foglalt. Anyagilag is nehéz lenne egyedül. Fő ok a gyerek.

Most már nem haragszunk egymásra, de a szerelem, amit éreztem, nagyon hiányzik, mert a férjem iránt már soha nem fogom érezni. A szex is hiányzik. Kb. olyan, mintha a testvéremmel élnék. Jól meg vagyunk, csak épp megszűntünk férfi-nő lenni egymás számára.

2019. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Egyszer megtettem abban a kapcsolatomban, aminek már vége. Akivel csaltam, abba az illetőbe voltam szerelmes, nem a páromba.

Ma már kiléptem a kapcsolatból, mert rosszul esett hülyíteni őt és saját magamat. Az ex-szeretőmet is lezártam. Rájöttem, mekkora féreg, de ha így folytatom, én sem vagyok különb. A másik oldala, hogy neki soha nem is kellenék szexnél többre. Ami baromira fáj és baromira megalázó. Inkább élek egyedül.

2019. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Azért mert szerelmes lettél azért volt megalázó?
2019. okt. 23. 16:40
 20/31 anonim ***** válasza:
10, kicsit tartok tőle, de nem vészes. Diszkrét vagyok. És ezért is kell olyan szeretőt keresni aki szintén házasságban él és szintén fontos neki a kapcsolata, nem akarja kiteregetni a dolgot.
2019. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!