Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen bűntudatom?

Figyelt kérdés
Két és fél éve megcsaltam a párom, három éve vagyunk együtt. Még mindig kínoz a bűntudat,de ha elmondanám vége lenne a kapcsolatunknak ami nagyon jó és szeretjük egymást nagyon. Mit tegyek,hogy ne legyen bűntudatom? "Mond el neki" választ ne írjatok,mert az kizárt!
2019. okt. 24. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

sajnos erositem a gerinctelen megcsalo lanyok taborat es tapasztalatbol mondom, hogyha nem talalsz ki, akkor a buntudat orokke elkiser es ami meg rosszabb, kihat majd a kapcsolatodra is

egy hatalmas hazugsaggal elsz egyutt, lesznek pillanatok, amikor tamadni fogod a pasid es o nem fogja erteni hogy miert, te pedig majd vmi ocska kifogast gyartasz, hogy miert is, de az igazsag az, hogy lesz benned egy elfolytott hazugsag, ami megkeseriti majd a lelked es emiatt a kapcsolatodat is

lehet hogy elveszited a parod ha elmondod neki, de lehet hogy ugy jarsz mint en, nekem megbocsajtottak

nem kivanom senkinek a poklok poklat amin mindketten keresztul mentunk, de megbeszeltuk, hagytunk magunknak idot hogy begyogyuljanak a sebek es nagyobb szeretetben elunk mint elotte


vagy elmondod neki vagy elhagyod

titokban tartani es vele leelni az eleted nem fogod tudni, erre merget vehetsz!


41/n

2019. okt. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ebbe a hibába én is beleestem. Egyfolytában kínzott, gyötört a dolog, mint egy rossz kísértet. Csak akkor szabadultam fel, mikor elmondtam. Nem mondom, hogy nem nyomta rá a kapcsolatunkra a bélyeget, de ha már ennyire nem volt neked se gerinced, hogy elárultad őt, legalább annyi legyen, hogy őszinte leszel és ha nem hagy el nagyon tepersz a kegyeiért!!!
2019. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

ne mond el és emésszen életed végéig!

így jó lesz?!?

NEM!!

tudod te mi lenne a jó, hát tedd meg...

2019. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges elmondani.

Én az esetek 99%ban az őszinteség mellett vagyok, de ebben az esetben azt mondom h ne mond el. Vele akarsz lenni. Szeretitek egymást.

Azzal ha elmondod nem oldod meg a helyzetet hanem áttolod rá azt a terhet amit most te hordassz. Ne told át hanem tedd le. Nincs értelme elrontani egy jól működő kapcsolatot azzal hogy elmondaasz egy olyan dolgot ami akkor történt amikor 6 hónapja voltatok együtt. Az még nagyon a kapcsolat eleje. És már neked sem kellene ezen pörögni rég volt. Felejtsd el.

2019. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!