Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes az, aki kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes az, aki kapcsolat elejétől kezdve végig csalja a "szerelmét" vagy ott nincsenek érzelmek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ahelyett, hogy nem létező mentőövet keresel, nézz szembe a ténnyel, hogy ez egy gerinctelen gyökér és max magába szerelmes, beléd biztosan nem.
2019. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"én vagyok a megcsalt, aki keresi a "mentőöveket"

Miért, ha megcsalt de szerelmes, akkor minden rendben, csalhat tovább? Ha szerelmes akkor meg van bocsátva? Ha szerelmes akkor hirtelen meg tudsz majd benne bízni a jövőben?

Ne a mentőövet keresd, hanem azt, hogy hogyan tudsz továbblépni az életedben enélkül a görény nélkül. Akármennyire szereted, el fog múlni, de sokkal kevesebbet fogsz szenvedni, ha nem húzod tovább ezt az alapjaiban szar kapcsolatot.

2019. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szarrá leszek dislikeolva de azért leírom. Nagyon sokat olvastam erről a témáról anno. Természetesen lehet beléd szerelmes attól függetlenül hogy másokkal is lefeküdt, a kettő nem zárja ki egymást. Mégis az emberek nagy része abból indul ki “ha én szeretek valakit nem csalom meg”. Ez nem ennyire egyszerű, legalábbis szerintem.

Emellett ha neked ez nem fér bele akkor mind egy hogy szeret e vagy sem, attól neked nem lesz jobb ezt az egészet feldolgozni. Egyébként az sem mind egy hogy több nővel érzelmek nélkül csupán a szex miatt, vagy voltak érzelmek is.

2019. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!