Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi időbe telt amíg túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt amíg túl tettétek magatokat a megcsaláson, egy hosszú távú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
16 éves kapcsolat,mikor azt hiszem már túl vagyok rajta,akkor megint össze omlok
2019. okt. 29. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

7-es tévedsz, egyáltalán nem durva, ez rosszabb mint egy hivatásos, vagy útszéli k2, mert az a mocskos (nő) tudta a kezdetektől,hogy családja van meg gyerekei, (először csak barátság volt köztük kb 1 hónapig,) közölte is, hogy nem kezdene tobbet nős palival mert egyszer már megjárta, majd rá 1 hónapra kitalálta mégis, hogy lesz@rja hogy nős és hogy 4 gyereke van, kell neki a férjem ,szóval szánt szándékkal akarta szétrobbantani a családunkat, így nemhogy csak egy lotyo hanem egy erkölcstelen, senkiházi véglény, aki meg akarta kaparintani magának mindenáron a férjemet, a pénzét,mert nagyon jól keres, jól élünk, az meg nyomorog egy padlástéri kis "lyukban" a lassan 13 éves fiával, akire ráadásul szarik a nő a férjem elmondása alapján, nem foglalkozik vele, csak néha vesz neki ezt azt és a gyerek gépezik egész nap, amikor otthon van, szóval egy szar anya is férjem szerint, de ezt az egészet előre kitervelte a kezdetektől ez a nyomorult nő, már eleve kinézte magának a munkahelyén a férjemet, mert közel van egymáshoz a férjemével, és rámenős kamu dumákkal magához édesgette a férjemet szép lassan, folyamatosan írkált neki, chateltek, majd azután mikor közölte a nő hogy őt nem érdekli és nem zavarja,hogy családja, gyerekei vannak, kell neki így is a férjem, rányomult ezerrel, ami persze tetszett a férjemnek, hogy nyalifalizik ez a fertő nő és végül a férjem beadta a derekát... Csak rácseszett, mert herpeszt kapott el, ami 3 hónap után derült ki, hogy nemi herpesz, 2,5 hónapig találkoztak rendszeresen, majdnem minden nap, es többször "sexeltek" de általában sikertelenül, mert nem állt fel rendesen a férjemnek, ilyenkor lepippantotta ez a lotyo, nehogy kiábránduljon a férjem, hogy nem jön neki össze sehogy hogy kielegítse a férjemet, és mint tudjuk, a férfiak igen csak szeretik az orális sexet(majd vegül a lotyója vibrátorral elegítette ki saját magát a férjem előtt, hogy el tudjon menni,) de szánalmas... nyílván a tudatalattia miatt nem állt fel rendesen, hogy van családja aki haza várja a "munkából" vagy csak szimplán azért, mert(férjem szerint) egy deszka lapos se feneke, se melle lotyo volt, de "munka" helyett is többször a lotyojahoz ment, kimentek a tópartra beszélgetni sokszor, mert a nő fiától nem tudtak nyugodtan semmit csinálni,de 1x ott is aludt nála, akkor lepasszolta a gyereket az anyjánál a nő, de a legundorítóbb, hogy közben itthon is megkapta rendszeresen mindazt, amit egy házasságban, kapcsolatban kell (sex, gyengédség, törődés),aztán ment másnap megis a lotyójához, hát mikor lebukott és elmesélte a dolgokat a férjem, kb 3x hánytam el magam azalatt a 4 óra alatt, annyira undorodtam tőlük, de főleg mikor rájöttem, hogy a lotyoja miatt folyik neki a nemiszervéből az undormány nyúlós nemibetegség, a nő undorító herpesze miatt, na ez volt a legvége, mikor rájött hogy nemibeteg lett, hiszen mi már huszonéve vagyunk együtt és soha semmilyen nemi fertőzésünk nem volt. Nehéz volt kikezelni, de sikerült.

Na ezért is kell hűségesnek lenni, mert az ilyen lotyok akik nős pasikra is rá vannak kattanva, meg havonta váltogatják a pasijaikat, könnyű elkapni a fertőzéseket... Igen ez egy nemibeteg lotyo undorító és szánalmas véglény, egy selejt...

kemény tanulópénz volt ez... De azóta is szerencsére minden rendben köztünk. Csak néha jut már eszembe ez az egész, neki meg csak akkor, ha én felhozom... Megundorodott ettől a nőtől egy életre azt mondta, és közölte, visszacsinálná az egészet ha tehetné, es egy hosszú esedező bocsánatot ,megbocsájtást kérő versben megírta mit érez, mert szeret költeni- verseket írni, zenékre szövegeket írni, ez is imponált ennek a lotyonak, mert átírkálta az anno nekem írt verseket a lotyojának, meg a közös dalainkat elküldte, na ezt sem nem fogom megbocsátani neki soha!!!

2020. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért remélem ez a sok nő,aki megbocsájtja a megcsalást minimum egy STD HPV szűrésre elküldi a kedves férjét. Sosem lehet tudni,hogy mit hoz haza egy alkalmi kapcsolatból.
2020. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez a lotyós kommentelő de szánalmas.Te meg szpogasd a herpeszes f@rkát,amit a lotyóba dugdosott.Ilyen buta nőt....
2020. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy a szerető miért nem küldi el a pasit egy STD vagy HPV szűrésre amielőtt leszopikálja a far.kát a "lelkitársának"? Oda-vissza megy a játék csak ezzel az a baj, hogy a feleség a legtöbbször utólag tudja meg, hogy a férje más nőbe mártogatta a f.rkát, míg a szerető majdnem minden esetben tudta, hogy szerető volt. Előbb szálljon magába mindenki, utána itélkezzen!
2020. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben is elmennék egy szűrésre,ki tudja mit vitt haza a csalfa férjed.
2020. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!